Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

02:00
Евролига: Барселона - Макаби Тел Авив
04:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Окланд
05:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Окланд
06:35
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Окланд
08:00
Еврокупа: Бург ан Брес - Бреша
10:00
Волейбол - Шампионска лига: Лубе Чивитанова - Кнак Рьозеларе
12:00
Евролига: Болоня - Цървена Звезда
14:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Гоу Ахед Игълс
16:00
Евролига: Фенербахче - Олимпиакос
18:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
18:30
live ПРЯКО, Волейбол - Шампионска лига: Марица - Хемик Полице
20:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
20:45
Нидерландска Ередивизи: Обзор 19 кръг
21:45
live ПРЯКО, Евролига: Реал Мадрид - Панатинайкос
23:30
Trans World Sport
00:30
Суперкарс 2022г.: Състезание в Батърст
03:30
Суперкарс 2022г.: Състезание в Батърст
06:30
Суперкарс 2022г.: Състезание в Батърст
08:00
Еврокупа: Прометей - Ховентут
10:00
Нидерландска Ередивизи: Твенте - Фейенорд
12:00
Волейбол - Шампионска лига: Марица - Хемик Полице
14:00
Световен рали шампионат: Монте Карло
15:00
Световен рали шампионат: Монте Карло
16:00
Световен рали шампионат: Монте Карло
17:00
Световен рали шампионат: Монте Карло
18:00
Световен рали шампионат: Монте Карло
19:30
Евролига: Реал Мадрид - Панатинайкос
21:30
live ПРЯКО, Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
23:30
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Гоу Ахед Игълс
01:30
Професионални майстори на родеото
02:30
ATP WT Uncovered
03:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Гоулд Коуст
05:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Гоулд Коуст
08:00
Еврокупа: Гран Канария - Париж
10:00
Нидерландска Ередивизи: Екселсиор - Аякс
12:00
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
14:00
Национална баскетболна лига: Академик Пловдив - Рилски Спортист
16:30
Национална баскетболна лига: ЦСКА - Берое
19:00
Евролига: Валенсия - Макаби Тел Авив
21:00
live ПРЯКО, Евролига: Олимпиакос - Анадолу Ефес
23:00
Еврокупа: Бург ан Брес - Бреша
01:00
Еврокупа: Прометей - Ховентут
03:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Аделаида
05:25
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Аделаида
08:00
Евролига: Валенсия - Макаби Тел Авив
10:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Гоу Ахед Игълс
12:00
Евролига: Монако - Реал Мадрид
13:45
Евролига: Олимпиакос - Анадолу Ефес
15:45
live ПРЯКО, Студио "Ръгби"
16:15
live ПРЯКО, Ръгби - Шестте нации: Уелс - Ирландия
18:15
live ПРЯКО, Студио "Ръгби"
18:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
19:00
live ПРЯКО, Волейбол - Серия А1: Перуджа - Пиаченца
21:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
21:15
live ПРЯКО, Ръгби - Шестте нации: Англия - Шотландия
23:15
Ръгби - Шестте нации: Уелс - Ирландия
01:15
Trans World Sport
02:00
Световен рали шампионат 2: Обзор на кръга
02:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
03:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
04:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
05:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
06:30
Световен рали шампионат: Монте Карло
08:00
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
10:00
Професионални майстори на родеото
11:00
Ръгби - Шестте нации: Англия - Шотландия
13:15
live ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: Камбюр - Аякс
15:30
ATP WT Uncovered
16:00
Trans World Sport
17:00
live ПРЯКО, Волейбол - Серия А1: Монца - Верона
19:00
live ПРЯКО, Ръгби - Шестте нации: Италия - Франция
21:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - ПСВ Айндховен
23:00
Нидерландска Ередивизи: Камбюр - Аякс
01:00
Евролига: Монако - Реал Мадрид
03:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: "Сблъсъкът"
06:00
Евролига: Фенербахче - Алба Берлин
08:00
Волейбол - Серия А1: Перуджа - Пиаченца
10:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - ПСВ Айндховен
12:00
Нидерландска Ередивизи: Камбюр - Аякс
14:00
Trans World Sport
14:30
Nascar Cup Series: "Сблъсъкът"
17:30
Нидерландска Ередивизи: Обзор 20 кръг
18:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
19:00
Брейкпойнт
20:00
live ПРЯКО, ATP 250: Монпелие
22:00
live ПРЯКО, ATP 250: Монпелие
00:00
Ръгби - Шестте нации: Италия - Франция
02:00
Евролига: Олимпиакос - Анадолу Ефес
04:00
Евролига: Валенсия - Макаби Тел Авив
06:00
Ръгби - Шестте нации: Англия - Шотландия
08:00
Волейбол - Серия А1: Монца - Верона
10:00
ATP 250: Монпелие
12:00
ATP 250: Монпелие
14:00
Професионални майстори на родеото
15:00
ATP WT Uncovered
15:30
live ПРЯКО, ATP 250: Монпелие
17:30
live ПРЯКО, ATP 250: Монпелие
19:30
Trans World Sport
20:00
live ПРЯКО, ATP 250: Монпелие
22:00
live ПРЯКО, ATP 250: Монпелие
02:00
live ПРЯКО, NHL: Каролина - Лос Анджелис
05:00
Еврокупа: Бург ан Брес - Бреша
07:00
Trans World Sport
08:00
Евролига: Барселона - Макаби Тел Авив
10:00
NHL: Уинипег - Сейнт Луис
12:00
Евролига: Болоня - Цървена Звезда
14:00
Професионални майстори на родеото
15:00
NHL: Каролина - Лос Анджелис
17:00
Голф: HERO DUBAI DESERT CLASSIC
17:30
Спорна топка
18:30
Удар със стик
19:00
live ПРЯКО, Еврокупа: Прометей - Ховентут
21:00
Професионални майстори на родеото
22:00
live ПРЯКО, Еврокупа: Гран Канария - Париж
00:00
Евролига: Реал Мадрид - Панатинайкос
02:00
Удар със стик
02:30
live ПРЯКО, NHL: Торонто - Бостън
05:30
Голф: HERO DUBAI DESERT CLASSIC
06:00
Еврокупа: Гран Канария - Париж
08:00
NHL: Уинипег - Сейнт Луис
10:00
Голф: HERO DUBAI DESERT CLASSIC
10:30
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
13:30
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
15:30
NHL: Торонто - Бостън
17:30
Удар със стик
18:00
NFL: Обзор 21 кръг
18:30
Скорост на Макс
19:30
NHL: Каролина - Лос Анджелис
21:30
live ПРЯКО, Евролига: Валенсия - Макаби Тел Авив
23:30
UFC 283: Тейшейра срещу Хил; Фигейредо срещу Морено
02:30
UFC 283: Тейшейра срещу Хил; Фигейредо срещу Морено
02:45
Скорост на Макс
03:45
Евролига: Барселона - Байерн Мюнхен
05:45
NFL: Обзор 21 кръг
06:15
Еврокупа: Прометей - Ховентут
08:00
NHL: Торонто - Бостън
10:00
NFL: Обзор 21 кръг
10:30
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
13:30
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
15:30
NHL: Уинипег - Сейнт Луис
17:30
Удар със стик
18:30
Професионални майстори на родеото
19:30
Trans World Sport
20:00
live ПРЯКО, Евролига: Монако - Реал Мадрид
22:00
NFL: Канзас Сити Чийфс - Синсинати Бенгалс
01:00
Удар със стик
02:00
live ПРЯКО, NHL: Star Weekend
05:00
Скорост на Макс
06:00
Евролига: Олимпиакос - Анадолу Ефес
08:00
Национална баскетболна лига: ЦСКА - Берое
10:30
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
13:30
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
15:00
NHL: Star Weekend
17:45
Удар със стик
18:45
live ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
19:00
live ПРЯКО, Национална баскетболна лига: Академик Пловдив - Спартак Плевен
21:15
Trans World Sport
22:00
live ПРЯКО, NHL: All-Star Game
01:00
NFL: Филаделфия Ийгълс - Сан Франциско 49
03:45
Професионални майстори на родеото
04:45
UFC 283: Тейшейра срещу Хил; Фигейредо срещу Морено
07:45
UFC 283: Тейшейра срещу Хил; Фигейредо срещу Морено
08:00
live ПРЯКО, UFC Fight Night: Люис срещу Спивак
11:00
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
14:00
live ПРЯКО, Голф: Ras Al Khaimah Championship
15:00
NFL: Обзор 21 кръг
15:30
live ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - ПСВ Айндховен
17:30
Trans World Sport
18:00
Евролига: Обзор на 22 и 23 кръг
19:00
Удар със стик
20:00
Ръгби - Шестте нации: Италия - Франция
22:00
live ПРЯКО, NFL: Pro Bowl
01:00
Ръгби - Шестте нации: Уелс - Ирландия
03:00
Ръгби - Шестте нации: Англия - Шотландия
05:00
UFC Fight Night: Люис срещу Спивак
08:00
Ръгби - Шестте нации: Уелс - Ирландия
10:00
NHL: All-Star Game
13:00
Trans World Sport
13:30
Евролига: Монако - Реал Мадрид
15:30
Национална баскетболна лига: Академик Пловдив - Спартак Плевен
18:00
Удар със стик
19:00
NFL: Pro Bowl
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига 2: Бургос - Лас Палмас
00:00
UFC Fight Night: Люис срещу Спивак
03:00
live ПРЯКО, ATP 250: Далас
05:00
live ПРЯКО, ATP 250: Далас
07:00
Евролига: Обзор на 22 и 23 кръг
08:00
Ръгби - Шестте нации: Англия - Шотландия
10:00
NHL: Star Weekend
13:00
Евролига: Олимпиакос - Анадолу Ефес
15:00
ATP 250: Далас
17:00
ATP 250: Далас
19:00
Удар със стик
20:00
live ПРЯКО, ATP 250: Далас
22:00
live ПРЯКО, ATP 250: Далас
01:30
Купа на Франция: Марсилия - Рен
03:30
Голф: HERO DUBAI DESERT CLASSIC
06:30
Голф: HERO DUBAI DESERT CLASSIC
07:00
Калчо мания
08:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Гоу Ахед Игълс
10:00
Серия А: Кремонезе - Интер
12:00
Серия А: Лацио - Фиорентина
14:00
Серия А: Наполи - Рома
16:00
Серия А: Обзор 20 кръг
17:00
Купа на Италия Фречароса: Интер - Аталанта
19:00
live ПРЯКО, Купа на Италия Фречароса: Фиорентина - Торино
21:00
Калчо мания
22:00
live ПРЯКО, Купа на Италия Фречароса: Рома - Кремонезе
00:00
Серия А: Ювентус - Монца
02:00
Серия А: Кремонезе - Интер
04:00
Серия А: Лацио - Фиорентина
06:00
Нидерландска Ередивизи: Екселсиор - Аякс
08:00
Нидерландска Ередивизи: Твенте - Фейенорд
10:00
Серия А: Наполи - Рома
12:00
Серия А: Ювентус - Монца
14:00
Серия А: Кремонезе - Интер
16:00
Купа на Италия Фречароса: Фиорентина - Торино
18:00
Серия А: Лацио - Фиорентина
20:00
Купа на Италия Фречароса: Рома - Кремонезе
22:00
live ПРЯКО, Купа на Италия Фречароса: Ювентус - Лацио
00:00
Серия А: Наполи - Рома
02:00
Серия А: Болоня - Специя
04:00
Серия А: Лече - Салернитана
06:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Гоу Ахед Игълс
08:00
Серия А: Кремонезе - Интер
10:00
Серия А: Ювентус - Монца
12:00
Купа на Италия Фречароса: Интер - Аталанта
14:00
Купа на Италия Фречароса: Фиорентина - Торино
16:00
Калчо мания
17:00
Купа на Италия Фречароса: Ювентус - Лацио
19:15
Серия А: "Преди кръга"
19:45
live ПРЯКО, Евролига: Фенербахче - Алба Берлин
22:00
УЕФА Шампионска лига
22:30
Серия А: Наполи - Рома
00:30
Серия А: Лацио - Фиорентина
02:15
Серия А: Ювентус - Монца
04:00
Серия А: Кремонезе - Интер
06:00
Нидерландска Ередивизи: Твенте - Фейенорд
08:00
Серия А: Наполи - Рома
10:00
Серия А: Лацио - Фиорентина
12:00
Калчо мания
13:00
Серия А: Обзор 20 кръг
14:00
Серия А: "Преди кръга"
14:30
Купа на Италия Фречароса: Ювентус - Лацио
16:30
Купа на Италия Фречароса: Фиорентина - Торино
18:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:00
live ПРЯКО, Серия А: Рома - Емполи
21:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Сасуоло - Аталанта
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
Купа на Италия Фречароса: Рома - Кремонезе
02:00
Серия А: Рома - Емполи
04:00
Купа на Италия Фречароса: Ювентус - Лацио
06:00
Купа на Италия Фречароса: Фиорентина - Торино
08:00
Скорост на Макс
09:00
Купа на Италия Фречароса: Рома - Кремонезе
11:00
Серия А: Рома - Емполи
13:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
13:30
live ПРЯКО, Серия А: Специя - Наполи
15:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Торино - Удинезе
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:00
live ПРЯКО, Серия А: Фиорентина - Болоня
21:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Милан - Интер
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
Серия А: Специя - Наполи
02:00
Серия А: Торино - Удинезе
04:00
Серия А: Фиорентина - Болоня
06:00
Нидерландска Ередивизи: Камбюр - Аякс
08:00
Серия А: Милан - Интер
10:00
Купа на Италия Фречароса: Ювентус - Лацио
12:00
Серия А: Специя - Наполи
14:00
Серия А: Рома - Емполи
16:00
Голф: Ras Al Khaimah Championship
19:00
Голф: Ras Al Khaimah Championship
19:30
Серия А: Милан - Интер
21:30
Серия А: Специя - Наполи
23:30
Серия А: Рома - Емполи
01:30
УЕФА Шампионска лига
02:00
Серия А: Сасуоло - Аталанта
04:00
Серия А: Торино - Удинезе
06:00
Серия А: Фиорентина - Болоня
08:00
ATP 250: Далас
10:00
Купа на Италия Фречароса: Интер - Аталанта
12:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - ПСВ Айндховен
14:00
Серия А: Милан - Интер
16:00
Серия А: Специя - Наполи
18:00
Калчо мания
19:00
live ПРЯКО, Волейбол - Шампионска лига: Варта Заверче - Закса
21:00
Серия А: Обзор 21 кръг
22:00
Серия А: Рома - Емполи
02:00
Ла Лига: Виляреал - Райо Валекано
04:00
Ла Лига: Кадис - Майорка
06:00
Ла Лига: Хетафе - Бетис
08:00
Ла Лига 2: Обзор 25 кръг
09:00
Ла Лига: Обзор 19 кръг
10:00
Ла Лига: Севиля - Елче
12:00
Ла Лига: Жирона - Барселона
14:00
Ла Лига: Валядолид - Валенсия
16:00
Ла Лига: Осасуна - Атлетико Мадрид
18:00
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
18:30
Барса ТВ: Барселона - Реал Сосиедад
20:30
LaLiga дневник
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Бетис - Барселона
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад
02:00
Ла Лига: Хетафе - Бетис
04:00
Ла Лига: Селта - Атлетик Билбао
06:00
Ла Лига: Кадис - Майорка
08:00
Ла Лига: Валядолид - Валенсия
10:00
Ла Лига: Жирона - Барселона
12:00
Ла Лига: Севиля - Елче
14:00
Ла Лига: Осасуна - Атлетико Мадрид
16:00
Ла Лига: Бетис - Барселона
18:00
Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
18:30
Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад
20:30
Ла Лига: Обзор 19 кръг
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Реал Мадрид - Валенсия
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Ла Лига: Осасуна - Атлетико Мадрид
02:00
Ла Лига: Селта - Атлетик Билбао
04:00
Голф: Ras Al Khaimah Championship
07:00
Голф: Ras Al Khaimah Championship
08:00
Ла Лига: Жирона - Барселона
10:00
Ла Лига: Осасуна - Атлетико Мадрид
12:00
Барса ТВ: Барселона - Реал Сосиедад
14:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад
16:00
Ла Лига: Бетис - Барселона
18:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Валенсия
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
Ла Лига: "Преди кръга"
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетик Билбао - Кадис
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Ла Лига 2: Обзор 25 кръг
01:15
"Пред Стадиона" - спортно шоу
02:15
Ла Лига: Атлетик Билбао - Кадис
04:00
Голф: Ras Al Khaimah Championship
07:00
Голф: Ras Al Khaimah Championship
08:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Валенсия
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
LaLiga дневник
12:00
Ла Лига: "Преди кръга"
12:30
Ла Лига: Атлетик Билбао - Кадис
14:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
15:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Еспаньол - Осасуна
17:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
17:15
live ПРЯКО, Ла Лига: Елче - Виляреал
19:15
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетико Мадрид - Хетафе
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Бетис - Селта
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Ла Лига: Еспаньол - Осасуна
02:15
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Хетафе
04:30
Голф: Ras Al Khaimah Championship
07:30
Голф: Ras Al Khaimah Championship
08:00
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
08:30
Барса ТВ: Барселона - Реал Сосиедад
10:30
Ла Лига: Бетис - Селта
12:30
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Хетафе
14:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
15:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Майорка - Реал Мадрид
17:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
17:15
live ПРЯКО, Ла Лига: Жирона - Валенсия
19:15
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Реал Сосиедад - Валядолид
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Барселона - Севиля