Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

03:00
Нидерландска Ередивизи: НЕК Неймеген - Фейенорд
05:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
07:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
09:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
11:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
12:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
14:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
16:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тайланд
17:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Пуерто Рико
19:15
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Тайланд
21:00
live ПРЯКО, Евролига: Панатинайкос - Реал Мадрид
23:00
ATP 500: Токио
01:00
ATP 500: Токио
03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Алабама
06:00
Nascar Cup Series: Състезание в Алабама
06:30
ATP WT Uncovered
07:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
09:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
11:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тайланд
12:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
14:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
16:00
Волейбол - Шампионска лига: Хебър - Аркада Галати
18:00
ATP WT Uncovered
18:30
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Турция
20:30
Trans World Sport
21:00
live ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
21:30
live ПРЯКО, Евролига: Барселона - Олимпиакос
23:20
live ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
23:30
Trans World Sport
00:00
ATP 500: Токио
02:00
ATP 500: Токио
04:00
ATP 500: Токио
06:00
ATP 500: Токио
08:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
10:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
12:00
Скорост на Макс
13:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
17:00
Trans World Sport
17:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Алабама
18:30
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - Турция
20:30
ATP WT Uncovered
21:00
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Сан Хосе - Нешвил
00:00
ATP 500: Токио
02:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Алабама
03:15
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Състезание в Батърст
06:15
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Състезание в Батърст
09:15
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Състезание в Батърст
10:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
10:30
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
13:00
ATP WT Uncovered
13:30
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Монца - Специя
18:00
Евролига: Обзор на 1 кръг
18:30
ATP 500: Токио
21:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Северна Каролина
00:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Северна Каролина
01:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Твенте
03:00
Trans World Sport
04:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Пуерто Рико
06:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Турция
08:00
Евролига: Барселона - Олимпиакос
10:00
Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
18:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 9 кръг
19:00
Брейкпойнт
20:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
20:30
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
22:30
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
00:30
ATP 500: Токио
01:30
Волейбол - Шампионска лига: Хебър - Аркада Галати
03:30
ATP 500: Астана
06:00
ATP 250: Флоренция
08:00
Евролига: Анадолу Ефес - Цървена Звезда
10:00
Нидерландска Ередивизи: Хееренвеен - ПСВ Айндховен
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
18:00
ATP WT Uncovered
18:30
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени:
20:30
Удар със стик
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Севиля
00:00
ATP 250: Флоренция
02:00
ATP 250: Флоренция
04:00
Волейбол - Световно първенство-жени:
06:00
ATP 250: Флоренция
08:00
Евролига: Панатинайкос - Реал Мадрид
10:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Твенте
12:00
ATP 250: Флоренция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
18:00
Trans World Sport
18:30
live ПРЯКО, Студио " Волейбол"
19:00
live ПРЯКО, Волейбол - Шампионска лига: Аркада Галати - Хебър
21:00
live ПРЯКО, Студио " Волейбол"
21:30
ATP WT Uncovered
22:00
live ПРЯКО, ATP 250: Флоренция
02:00
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Ню Йорк Рейнджърс - Бостън
05:00
ATP 500: Астана
07:00
ATP 500: Астана
09:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
11:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
13:00
NHL: "Историите преди сезона"
14:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
14:30
NFL: Обзор 4 кръг
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
19:00
Скорост на Макс
20:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
20:30
Спорна топка
21:30
live ПРЯКО, Евролига: Байерн Мюнхен - Фенербахче
23:30
Национална баскетболна лига: Балкан - Рилски Спортист
02:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Тайланд
03:10
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Тайланд
04:50
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Тайланд
06:30
NFL: Обзор 4 кръг
07:00
ATP 500: Астана
09:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
11:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
13:00
NHL-Приятелски срещи: Ню Йорк Рейнджърс - Бостън
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
19:00
NFL: Обзор 4 кръг
19:30
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тайланд
20:30
live ПРЯКО, Евролига: Анадолу Ефес - Цървена Звезда
22:20
live ПРЯКО, Cage Warriors 144: Галавечер от Рим
01:20
live ПРЯКО, Cage Warriors 144: Галавечер от Рим
01:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
02:00
ATP 500: Астана
04:00
ATP 500: Астана
06:00
ATP 500: Астана
08:00
Евролига: Байерн Мюнхен - Фенербахче
09:45
NHL: Нешвил - Сан Хосе
11:45
NFL: Лас Вегас Рейдърс - Денвър Бронкос
14:30
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
17:30
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
18:45
live ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
19:00
live ПРЯКО, Национална баскетболна лига: Левски - Рилски Спортист
21:30
Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
23:30
NFL: Обзор 4 кръг
00:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
01:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
02:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
03:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
04:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
05:30
Trans World Sport
06:00
ATP 500: Астана
08:00
Евролига: Анадолу Ефес - Цървена Звезда
09:45
NHL: Сан Хосе - Нешвил
11:45
NFL: Балтимор Рейвънс - Бъфало Билс
14:30
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
17:30
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
19:00
NHL: "Историите преди сезона"
20:00
live ПРЯКО, NFL: Маями Долфинс - Ню Йорк Джетс
23:00
live ПРЯКО, NFL: Маями Долфинс - Ню Йорк Джетс
23:20
live ПРЯКО, NFL: Далас Каубойс - Лос Анджелис Рамс
02:20
live ПРЯКО, NFL: Далас Каубойс - Лос Анджелис Рамс
02:30
Национална баскетболна лига: Левски - Рилски Спортист
05:00
ATP 500: Астана
07:30
Голф: acciona Open de España presented by Madrid
10:30
Национална баскетболна лига: Левски - Рилски Спортист
13:00
ATP 500: Астана
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
18:00
Trans World Sport
18:45
live ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
19:00
live ПРЯКО, Национална баскетболна лига: ЦСКА - Спартак Плевен
21:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига 2: Ейбар - Мирандес
00:00
Удар със стик
01:00
NHL: Нешвил - Сан Хосе
03:00
Евролига: Панатинайкос - Реал Мадрид
05:00
Cage Warriors 144: Галавечер от Рим
08:00
ATP 250: Хихон
10:00
NFL: Маями Долфинс - Ню Йорк Джетс
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
15:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
17:00
live ПРЯКО, УЕФА Младежка Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Севиля
19:00
NHL: Сан Хосе - Нешвил
21:00
Trans World Sport
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Бенфика
00:00
Волейбол - Световно първенство-жени:
02:00
Волейбол - Световно първенство-жени:
04:00
Удар със стик
05:00
live ПРЯКО, NHL: Лос Анджелис - Вегас
08:00
ATP 250: Хихон
10:00
NFL: Далас Каубойс - Лос Анджелис Рамс
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
15:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
17:00
live ПРЯКО, ATP 250: Хихон
19:00
Спорна топка
20:00
Голф: Open de España
20:30
Голф: Hopps Open de Provence
21:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
21:30
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени:
23:30
Удар със стик
01:30
Nascar Cup Series: Състезание в Алабама
04:30
Nascar Cup Series: Състезание в Алабама
05:00
УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
06:00
Серия А: Емполи - Милан
08:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Япония
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Полша
12:00
Калчо мания
13:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Виктория Пилзен
15:00
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
18:00
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
19:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:45
live ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: ХИК Хелзинки - Лудогорец
21:35
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: Арсенал - Бодьо/Глимт
00:00
Барса ТВ: "Андерсон"
00:30
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите: Обзор на кръга
01:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
02:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
03:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
04:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
05:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
07:00
Серия А: Обзор 8 кръг
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Синсинати - Чикаго Файър
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Пуерто Рико
12:00
УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
13:00
УЕФА Шампионска лига: Интер - Барселона
15:00
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
18:00
live ПРЯКО, Голф: acciona Open de España presented by Madrid
20:00
УЕФА Шампионска лига
20:30
Серия А: "Преди кръга"
21:00
live ПРЯКО, NHL: Нешвил - Сан Хосе
00:00
УЕФА Шампионска лига: Марсилия - Спортинг Лисабон
02:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Бразилия
04:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Япония
06:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Полша
08:00
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Бодьо/Глимт
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Турция
12:00
УЕФА Шампионска лига
12:30
Калчо мания
13:30
УЕФА Лига Европа: ХИК Хелзинки - Лудогорец
15:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Сасуоло - Интер
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:00
live ПРЯКО, Серия А: Милан - Ювентус
21:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Болоня - Сампдория
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Виктория Пилзен
02:00
Серия А: Сасуоло - Интер
04:00
Серия А: Милан - Ювентус
05:45
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
08:00
УЕФА Лига на Конференциите: Андерлехт - Уест Хям
09:45
Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - Турция
11:45
УЕФА Лига на Конференциите: Кьолн - Партизан
13:30
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Китай - Белгия
15:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Удинезе - Аталанта
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
Нидерландска Ередивизи: Хееренвеен - ПСВ Айндховен
20:30
УЕФА Лига Европа и Лига на Конференциите
21:35
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: "Гол зона"
23:30
УЕФА Шампионска лига
00:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: "Гол зона"
02:00
УЕФА Шампионска лига: Айнтрахт Франкфурт - Тотнъм
04:00
Серия А: Сасуоло - Интер
06:00
Серия А: Милан - Ювентус
08:00
УЕФА Шампионска лига: Марсилия - Спортинг Лисабон
10:00
Серия А: Сасуоло - Интер
12:00
Серия А: Милан - Ювентус
14:00
NFL: Ню Йорк Джайънтс - Грийн Бей Пакърс
17:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени:
19:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Виктория Пилзен
21:00
УЕФА Шампионска лига
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Фиорентина - Лацио
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
УЕФА Шампионска лига: Айнтрахт Франкфурт - Тотнъм
02:00
УЕФА Лига на Конференциите: Кьолн - Партизан
04:00
УЕФА Шампионска лига
04:30
Голф: acciona Open de España presented by Madrid
07:30
Голф: acciona Open de España presented by Madrid
08:00
Серия А: Фиорентина - Лацио
10:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - Наполи
12:00
Барса ТВ: "Арчибалд"
12:30
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Рейнджърс
14:30
УЕФА Шампионска лига: Интер - Барселона
16:30
Серия А: Обзор 9 кръг
17:30
Калчо мания
18:30
УЕФА Шампионска лига
19:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:45
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Копенхаген - Манчестър Сити
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Милан - Челси
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:20
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
01:15
УЕФА Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Бенфика
03:15
Серия А: Обзор 9 кръг
04:15
Серия А: Милан - Ювентус
06:00
Серия А: Сасуоло - Интер
08:00
УЕФА Лига Европа: ХИК Хелзинки - Лудогорец
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени:
12:00
Волейбол - Световно първенство-жени:
14:00
УЕФА Шампионска лига: Копенхаген - Манчестър Сити
16:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Донецк - Реал Мадрид
18:00
УЕФА Шампионска лига: Милан - Челси
20:00
live ПРЯКО, Еврокупа: Будучност - Хамбург
22:00
УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
23:00
УЕФА Шампионска лига: Макаби Хайфа - Ювентус
01:30
Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
03:30
Ла Лига: Жирона - Реал Сосиедад
05:30
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Торонто - Интер Маями
08:00
Ла Лига: Севиля - Атлетико Мадрид
10:00
Ла Лига: Жирона - Реал Сосиедад
12:00
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
14:15
Ла Лига: Обзор 7 кръг
15:15
Ла Лига: Майорка - Барселона
17:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
19:00
Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
19:45
live ПРЯКО, УЕФА Лига на Конференциите: Андерлехт - Уест Хям
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Лига на Конференциите: Кьолн - Партизан
00:00
Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
02:00
Ла Лига: Майорка - Барселона
04:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Синсинати - Чикаго Файър
08:00
Ла Лига: Жирона - Реал Сосиедад
10:00
Ла Лига 2: Сарагоса - Ейбар
12:00
Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
14:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
16:00
Ла Лига: Севиля - Атлетико Мадрид
18:00
Ла Лига: Майорка - Барселона
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
Ла Лига: "Преди кръга"
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Осасуна - Валенсия
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
02:30
LaLiga дневник
03:30
"Пред Стадиона" - спортно шоу
04:30
Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
05:00
Ла Лига: Осасуна - Валенсия
06:45
Ла Лига 2: Обзор 8 кръг
07:45
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
LaLiga дневник
12:00
Ла Лига: "Преди кръга"
12:30
Ла Лига: Осасуна - Валенсия
14:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
15:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Алмерия - Райо Валекано
17:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
17:15
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетико Мадрид - Жирона
19:15
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Севиля - Атлетик Билбао
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Хетафе - Реал Мадрид
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Жирона
02:00
Ла Лига: Севиля - Атлетик Билбао
04:00
Ла Лига: Хетафе - Реал Мадрид
06:00
Ла Лига: Алмерия - Райо Валекано
08:00
Барса ТВ: "Андерсон"
08:30
Ла Лига: Осасуна - Валенсия
10:30
Ла Лига: Севиля - Атлетик Билбао
12:30
Ла Лига: Хетафе - Реал Мадрид
14:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
15:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Валядолид - Бетис
17:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
17:15
live ПРЯКО, Ла Лига: Кадис - Еспаньол
19:15
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Реал Сосиедад - Виляреал
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Барселона - Селта