Мачът Удинезе - Рома бе прекратен при 1:1 в 72-рата минута, след като Еван Ндика от гостите припадна на терена, без да има контакт със съперников играч.

Защитникът от Кот д`Ивоар се свлече на терена, хвана се за гърдите и уплаши целия стадион, а и всеки, който гледаше мача по телевизията.

Вие го видяхте по MAX Sport 3 HD.

Няколко минути отне на двата медицински екипа да окажат помощ на Ндика на игрището с дефибрилатор, а той видимо бе в съзнание, когато го качиха на носилката.

Даже вдигна палец, за да покаже на притихналите трибуни, че състоянието му се подобрява.

Мачът е прекратен, като в следващите 24 часа трябва да се доиграят оставащите минути от него.

До инцидента с бранителя домакините бяха повели с гол на Роберто Перейра в 23-ата минута, а Ромелу Лукаку изравни за гостите в 64-ата.