TV Програма

03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
06:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
06:30
Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Монако
07:30
Trans World Sport
08:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Германия
10:00
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако
12:00
Trans World Sport
13:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
19:00
Брейкпойнт
20:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
22:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
22:30
Волейбол: Турция - България
00:30
Trans World Sport
01:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
04:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
04:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
05:00
ATP 250: Бощад, Швеция
07:00
ATP 500: Хамбург
09:00
ATP 500: Хамбург
11:00
ATP 500: Хамбург
13:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
19:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
19:30
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
21:30
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
00:30
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
01:00
Волейбол: Турция - България
03:00
Trans World Sport
04:00
Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Монако
05:00
ATP 250: Бощад, Швеция
07:00
ATP 500: Хамбург
09:00
ATP 500: Хамбург
11:00
ATP 500: Хамбург
13:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
19:00
Trans World Sport
19:30
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
21:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
22:00
Волейбол: България - Франция
00:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Германия
01:00
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако
03:00
ATP 250: Бощад, Швеция
05:00
ATP 250: Бощад, Швеция
07:00
ATP 500: Хамбург
09:00
ATP 500: Хамбург
11:00
ATP 500: Хамбург
13:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
19:00
Trans World Sport
19:30
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
21:30
Световен рали шампионат: Латвия
22:30
Волейбол: Полша - България
00:30
Trans World Sport
01:00
ATP 250: Бощад, Швеция
03:00
ATP 250: Бощад, Швеция
05:00
ATP 250: Бощад, Швеция
07:00
ATP 500: Хамбург
09:00
ATP 500: Хамбург
11:00
ATP 500: Хамбург
13:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
19:00
Trans World Sport
19:30
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
21:30
Суперкарс 2024г.: Първо състезание в Таунсвил
00:00
Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Таунсвил
02:30
Trans World Sport
03:00
ATP 250: Бощад, Швеция
05:00
ATP 500: Хамбург
07:00
ATP 500: Хамбург
09:00
ATP 500: Хамбург
11:00
ATP 500: Хамбург
13:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Латвия
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
16:00
Trans World Sport
16:30
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
18:30
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
20:30
Trans World Sport
21:00
ATP 250: Бощад, Швеция
23:00
Волейбол:
01:00
Волейбол:
03:00
ATP 250: Бощад, Швеция
05:00
Световен рали шампионат: Латвия
06:00
Световен рали шампионат: Латвия
07:00
Световен рали шампионат: Латвия
08:00
ATP 500: Хамбург
10:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Латвия
11:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Пенсилвания
12:00
ATP 500: Хамбург
14:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Латвия
15:30
Trans World Sport
16:00
live ПРЯКО, ATP 500: Хамбург
18:30
Волейбол:
20:30
Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Лондон
21:30
Волейбол:
23:30
ATP 250: Бощад, Швеция
01:00
UFC Fight Night: Намаюнас срещу Барбър
04:00
Голф: Genesis Scottish Open
07:00
Голф: Genesis Scottish Open
08:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
11:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
11:30
Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Монако
12:30
Волейбол: България - Финландия
14:30
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
16:30
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Германия
17:30
live ПРЯКО, Волейбол: Турция - България
19:30
Trans World Sport
20:00
ATP 250: Бощад, Швеция
22:00
ATP 250: Бощад, Швеция
00:00
Голф: Genesis Scottish Open
03:00
Голф: Genesis Scottish Open
04:00
UFC Fight Night: Намаюнас срещу Барбър
07:00
Брейкпойнт
08:00
ATP 250: Бощад, Швеция
10:00
ATP 250: Бощад, Швеция
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
18:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
20:00
Голф: Genesis Scottish Open
23:00
Голф: Genesis Scottish Open
00:00
UFC Fight Night: Намаюнас срещу Барбър
03:00
Брейкпойнт
04:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
04:30
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
07:30
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
08:00
ATP 250: Бощад, Швеция
10:00
ATP 250: Бощад, Швеция
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
16:00
Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Монако
17:00
Голф: Genesis Scottish Open
17:30
live ПРЯКО, Волейбол: България - Франция
19:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
20:00
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако
22:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
00:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
03:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Германия
05:30
Trans World Sport
06:00
Волейбол: България - Франция
08:00
ATP 250: Бощад, Швеция
10:00
ATP 250: Бощад, Швеция
12:00
live ПРЯКО, Супер Волей: Жребий за сезон 2024/2025г.
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
16:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
16:30
Trans World Sport
17:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Пенсилвания
18:30
Скорост на Макс
19:30
Голф: Genesis Scottish Open
20:00
live ПРЯКО, Волейбол: Полша - България
22:00
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако
00:00
Голф: The 152nd Open
03:00
Голф: The 152nd Open
06:00
Голф: The 152nd Open
08:00
ATP 250: Бощад, Швеция
10:00
ATP 250: Бощад, Швеция
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
18:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
20:00
Волейбол: България - Франция
22:00
ATP 250: Бощад, Швеция
00:00
Голф: The 152nd Open
03:00
Голф: The 152nd Open
06:00
Голф: The 152nd Open
08:00
ATP 250: Бощад, Швеция
10:00
ATP 250: Бощад, Швеция
12:00
Trans World Sport
12:30
live ПРЯКО, Суперкарс 2024г.: Първо състезание в Сидни
14:30
Световен рали шампионат: Латвия
15:30
live ПРЯКО, Волейбол:
17:30
Световен рали шампионат: Латвия
18:30
live ПРЯКО, Волейбол:
20:30
Световен рали шампионат: Латвия
21:30
live ПРЯКО, Cage Warriors 154: Галавечер от Лондон
00:00
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Лондон
02:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Пенсилвания
03:00
live ПРЯКО, UFC Fight Night: Лемос срещу Жандироба
06:00
Волейбол:
08:00
live ПРЯКО, Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Сидни
10:00
ATP 250: Бощад, Швеция
12:00
Световен рали шампионат: Латвия
13:00
ATP 250: Бощад, Швеция
15:00
Trans World Sport
15:30
live ПРЯКО, Волейбол:
17:30
Скорост на Макс
18:30
live ПРЯКО, Волейбол:
20:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Пенсилвания
21:30
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Индиана
03:00
live ПРЯКО, Копа Америка: Аржентина - Колумбия
05:00
Trans World Sport
05:30
Нидерландска Ередивизи: Утрехт - Гоу Ахед Игълс
08:00
Диамантена лига 2024г.: Обзор на турнира в Монако
09:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
11:00
Голф: Le Vaudreuil Golf Challenge
11:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
13:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
15:30
Trans World Sport
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
18:00
Trans World Sport
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
20:30
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
22:30
UFC Fight Night: Намаюнас срещу Барбър
01:30
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Париж
03:30
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако
05:30
ATP 250: Гщаад
07:30
ATP 250: Гщаад
09:30
ATP 250: Гщаад
11:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
13:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
15:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
18:00
Trans World Sport
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
20:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
21:45
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
23:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Нидерландия
00:30
Волейбол: България - Украйна
02:30
Trans World Sport
03:30
ATP 250: Гщаад
05:30
ATP 250: Гщаад
07:30
ATP 250: Гщаад
09:30
ATP 250: Гщаад
11:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
13:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
15:30
Trans World Sport
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
18:00
Голф: Genesis Scottish Open
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
20:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Германия
21:45
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Германия
23:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Германия
01:00
Волейбол: Австрия - България
03:00
Волейбол: България - Финландия
05:00
Trans World Sport
05:30
ATP 250: Гщаад
07:30
ATP 250: Гщаад
09:30
ATP 250: Гщаад
11:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
13:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
15:30
Голф: Genesis Scottish Open
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
18:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
20:30
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
22:30
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако
00:30
Волейбол: Турция - България
02:30
Волейбол: България - Франция
04:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Пенсилвания
05:30
ATP 250: Гщаад
07:30
ATP 250: Гщаад
09:30
ATP 250: Гщаад
11:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
13:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
15:30
Trans World Sport
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
18:00
Голф: Genesis Scottish Open
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
20:30
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
23:30
Nascar Cup Series: Състезание в Пенсилвания
00:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
02:00
Волейбол: Полша - България
04:00
ATP 250: Гщаад
06:00
ATP 250: Гщаад
08:00
ATP 250: Гщаад
10:00
ATP 250: Гщаад
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
14:00
Trans World Sport
14:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
16:30
Trans World Sport
17:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Латвия
18:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
20:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Пенсилвания
21:00
Trans World Sport
21:30
live ПРЯКО, Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Бирмингам
00:30
live ПРЯКО, Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Бирмингам
01:30
Голф: The 152nd Open
04:30
Голф: The 152nd Open
07:30
Голф: The 152nd Open
08:30
ATP 250: Гщаад
10:30
ATP 250: Гщаад
12:30
live ПРЯКО, ATP 250: Гщаад
15:00
live ПРЯКО, ATP 250: Бощад, Швеция
17:30
Диамантена лига 2024г.: Турнир в Лондон
19:30
ATP 500: Хамбург
22:00
Суперкарс 2024г.: Първо състезание в Сидни
23:50
Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Сидни
02:00
Ла Лига: Гранада - Севиля
04:00
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
06:00
Ла Лига: Райо Валекано - Валенсия
08:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Алавес
10:00
Ла Лига: Валенсия - Виляреал
12:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
14:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
16:00
Ла Лига: Жирона - Атлетико Мадрид
18:00
Ла Лига: Севиля - Атлетик Билбао
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:30
Ла Лига: Лас Палмас - Барселона
23:30
Ла Лига: Реал Сосиедад - Алавес
01:30
Ла Лига: Валенсия - Виляреал
03:30
Ла Лига: "Най-добрият отбор на сезона"
04:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
05:30
Ла Лига: "Най-добрият вратар"
06:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
08:00
Ла Лига: Жирона - Атлетико Мадрид
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:30
Ла Лига: "Най-добрият отбор на сезона"
12:00
Ла Лига: Севиля - Атлетик Билбао
14:00
Ла Лига: Лас Палмас - Барселона
16:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Алавес
18:00
Копа Америка: Канада - Уругвай
20:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
22:00
Ла Лига: Валенсия - Виляреал
00:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
02:00
Ла Лига: Жирона - Атлетико Мадрид
04:00
Ла Лига: Севиля - Атлетик Билбао
06:00
Ла Лига: Лас Палмас - Барселона
08:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
10:00
Ла Лига: Севиля - Алавес
12:00
Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Сосиедад
14:00
Ла Лига: Кадис - Валенсия
16:00
Ла Лига: Барселона - Осасуна
18:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Райо Валекано
20:00
Ла Лига: Хетафе - Реал Мадрид
22:00
Ла Лига: Севиля - Алавес
00:00
Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Сосиедад
02:00
Ла Лига: Кадис - Валенсия
04:00
Ла Лига: Барселона - Осасуна
06:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Райо Валекано
08:00
Ла Лига: "Най-добрият вратар"
08:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
11:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
14:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
17:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
20:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
22:30
Ла Лига: Хетафе - Реал Мадрид
00:30
Ла Лига: Севиля - Алавес
02:15
Ла Лига: Барселона - Осасуна
04:00
Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Сосиедад
06:00
Ла Лига: Кадис - Валенсия
08:00
Ла Лига: "Най-добрият отбор на сезона"
08:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
11:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
14:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
17:30
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
22:30
Ла Лига: "Най-добрите спасявания"
23:00
Ла Лига: Барселона - Осасуна
01:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Райо Валекано
03:00
Ла Лига: Хетафе - Реал Мадрид
05:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
06:00
Ла Лига: Севиля - Алавес
08:00
Ла Лига: Валенсия - Атлетик Билбао
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
Ла Лига: "Най-добрите спасявания"
11:30
Ла Лига: "Най-добрият отбор на сезона"
12:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
15:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
16:00
live ПРЯКО, Диамантена лига 2024г.: Турнир в Лондон
18:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
21:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
22:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Алмерия
00:00
Ла Лига: Бетис - Барселона
02:00
Ла Лига: Селта - Реал Сосиедад
04:00
Ла Лига: Жирона - Севиля
06:00
Ла Лига: Гранада - Атлетико Мадрид
08:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Алмерия
10:00
Ла Лига: "Най-добрите спасявания"
10:30
Ла Лига: "Най-добрият отбор на сезона"
11:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
14:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
17:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
20:00
live ПРЯКО, Голф: The 152nd Open
21:00
Копа Америка: Аржентина - Колумбия
23:00
Ла Лига: Валенсия - Атлетик Билбао
26
Септември Сряда