TV Програма

02:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Канада
04:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тексас
07:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тексас
08:00
ATP 250: Тел Авив
10:00
ATP 250: Тел Авив
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
18:00
ATP WT Uncovered
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
20:30
Волейбол - Световно първенство-жени: Турция - Корея
22:30
Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Белгия
00:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Япония
02:15
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Япония
03:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Япония
05:00
ATP 250: Тел Авив
07:00
ATP 250: Тел Авив
09:00
ATP 250: Тел Авив
11:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
18:00
Trans World Sport
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
20:30
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
22:30
Волейбол - Световно първенство-жени: Китай - Япония
00:30
Волейбол - Световно първенство-жени: Турция - Доминиканска република
02:30
Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - България
04:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тексас
05:30
Световен рали шампионат: "Преди кръга"
06:00
ATP 250: Тел Авив
08:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Нова Зеландия
09:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония
10:00
ATP 250: Тел Авив
12:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
14:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
16:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
18:00
ATP WT Uncovered
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
20:30
Trans World Sport
21:30
Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - Германия
23:30
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - България
01:30
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
02:30
ATP 250: Тел Авив
04:30
ATP 250: Тел Авив
06:45
live ПРЯКО, Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Тайланд
08:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тексас
09:00
ATP 250: Тел Авив
11:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
15:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
17:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
19:00
Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Тайланд
20:00
Скорост на Макс
21:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
22:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Нова Зеландия
23:00
ATP 250: Тел Авив
01:00
ATP 250: Тел Авив
03:00
Спорна топка
04:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Нова Зеландия
05:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
06:00
ATP WT Uncovered
06:45
live ПРЯКО, Moto GP: Трета тренировка за Голямата награда на Тайланд
08:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
08:30
live ПРЯКО, Moto GP: Квалификации за Голямата награда на Тайланд
11:30
live ПРЯКО, Moto GP: Квалификации за Голямата награда на Тайланд
12:00
ATP WT Uncovered
12:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
13:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
14:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: България - Казахстан
16:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
16:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
17:30
Trans World Sport
18:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
20:00
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
22:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Гоу Ахед Игълс
00:00
Нидерландска Ередивизи: Камбюр - ПСВ Айндховен
02:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Нова Зеландия
03:00
Волейбол - Световно първенство-жени: България - Казахстан
05:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Нова Зеландия
06:35
live ПРЯКО, Moto GP: Загрявка преди състезанието за Голямата награда на Тайланд
07:00
Trans World Sport
08:00
live ПРЯКО, Moto 3: Състезание за Голямата награда на Тайланд
09:20
live ПРЯКО, Moto 2: Състезание за Голямата награда на Тайланд
11:00
live ПРЯКО, Moto GP: Състезание за Голямата награда на Тайланд
13:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тексас
14:00
ATP 250: Тел Авив
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Сампдория - Монца
18:00
ATP WT Uncovered
18:30
live ПРЯКО, ATP 250: Тел Авив
21:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Алабама
00:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Алабама
01:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Япония
03:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Сърбия
05:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
07:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
09:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
11:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
12:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
14:00
live ПРЯКО, ATP 500: Токио
16:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 8 кръг
17:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
19:00
Брейкпойнт
20:00
Световен рали шампионат: Обзор на състезанието в Нова Зеландия
21:00
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Берн - Нешвил
02:00
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Ню Йорк Рейнджърс - Ню Йорк Айлъндърс
05:00
Trans World Sport
06:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
08:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
10:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
12:00
Trans World Sport
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
15:00
NHL-Приятелски срещи: Ню Йорк Рейнджърс - Ню Йорк Айлъндърс
17:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - България
19:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Белгия
21:00
NFL: Канзас Сити Чийфс - Индианаполис Колтс
00:00
ATP 250: Сеул
02:00
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Каролина - Тампа Бей
05:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
06:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
08:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
10:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
12:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
15:00
NHL-Приятелски срещи: Каролина - Тампа Бей
17:00
Голф: Cazoo Open de France
17:30
Спорна топка
18:30
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Турция - Доминиканска република
20:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тексас
21:30
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония
22:30
NFL: Грийн Бей Пакърс - Тампа Бей Бъканиърс
01:30
Голф: Cazoo Open de France
02:00
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Торонто - Монреал
05:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тексас
06:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
08:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
10:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
12:00
Спорна топка
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
15:00
NHL-Приятелски срещи: Торонто - Монреал
17:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - Германия
19:00
NFL: Обзор 3 кръг
19:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
20:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - България
22:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
22:30
Скорост на Макс
23:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
00:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Манчестър
01:30
Скорост на Макс
04:30
Скорост на Макс
05:30
Голф: Cazoo Open de France
06:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
08:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
10:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
12:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония
13:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
15:00
NFL: Обзор 3 кръг
15:30
Спорна топка
16:30
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
17:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: България - Канада
19:00
live ПРЯКО, Студио "Волейбол"
19:15
Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Япония
21:15
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Япония
22:30
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Япония
23:45
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Япония
02:30
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Детройт - Вашингтон
05:30
NFL: Грийн Бей Пакърс - Тампа Бей Бъканиърс
08:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
10:00
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
12:00
Волейбол - Световно първенство-жени: България - Канада
14:00
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
17:00
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
19:00
Скорост на Макс
20:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Сърбия
22:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
23:00
live ПРЯКО, Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
01:00
Спорна топка
02:00
live ПРЯКО, UFC Fight Night: Дърн срещу Шаонан
05:00
NFL: Канзас Сити Чийфс - Индианаполис Колтс
08:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
08:30
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
09:30
live ПРЯКО, ATP 250: Сеул
12:00
Световен рали шампионат: Нова Зеландия
13:30
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
16:30
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
19:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тексас
20:00
live ПРЯКО, NFL: Балтимор Рейвънс - Бъфало Билс
23:00
live ПРЯКО, NFL: Балтимор Рейвънс - Бъфало Билс
23:20
live ПРЯКО, NFL: Лас Вегас Рейдърс - Денвър Бронкос
02:20
live ПРЯКО, NFL: Лас Вегас Рейдърс - Денвър Бронкос
02:30
live ПРЯКО, NHL-Приятелски срещи: Чикаго - Минесота
05:30
Cage Warriors 143: Галавечер от Сан Диего
08:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
09:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
11:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
13:00
NHL-Приятелски срещи: Каролина - Тампа Бей
15:00
live ПРЯКО, ATP 500: Астана
17:00
Trans World Sport
17:30
Удар със стик
18:45
live ПРЯКО, Национална баскетболна лига: Балкан - Рилски Спортист
21:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига 2: Сарагоса - Ейбар
03:00
УЕФА Шампионска лига
03:30
Барса ТВ: "Дриийм тиймът на Барселона"
04:30
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Манчестър
08:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - България
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Канада
12:00
УЕФА Шампионска лига: Спортинг Лисабон - Тотнъм
14:00
Барса ТВ: "Дриийм тиймът на Барселона"
15:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Турция - Корея
17:00
УЕФА Шампионска лига
17:30
Барса ТВ: "Стоичков - великият номер 8 на Барса"
18:30
Калчо мания
19:30
ATP 250: Сеул
21:30
ATP 250: Сеул
23:30
ATP 250: Сеул
01:30
Голф: Cazoo Open de France
04:30
Голф: Cazoo Open de France
05:30
Cage Warriors 143: Галавечер от Сан Диего
08:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Турция - Корея
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Италия - Белгия
12:00
УЕФА Младежка Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Барселона
14:00
Барса ТВ: "Стоичков - великият номер 8 на Барса"
15:15
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Китай - Япония
17:15
ATP 250: Сеул
19:15
ATP 250: Сеул
21:15
ATP 250: Сеул
23:15
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Япония
01:00
Калчо мания
02:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тексас
05:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тексас
08:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Китай - Япония
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Турция - Доминиканска република
12:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Аякс
14:00
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
17:00
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
19:00
ATP 250: Сеул
21:00
ATP 250: Сеул
23:00
ATP 250: Сеул
01:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Япония
02:30
УЕФА Шампионска лига
03:00
Барса ТВ: "Стоичков - великият номер 8 на Барса"
04:00
Голф: Alfred Dunhill Links Championship
07:00
Голф: Alfred Dunhill Links Championship
08:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Сърбия - Германия
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - България
12:00
УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Интер
14:00
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
17:00
live ПРЯКО, Голф: Alfred Dunhill Links Championship
19:00
ATP 250: Сеул
21:00
УЕФА Шампионска лига
21:30
Серия А: "Преди кръга"
22:00
ATP 250: Сеул
00:00
ATP 250: Сеул
02:00
ATP 250: Сеул
04:00
Голф: Alfred Dunhill Links Championship
07:00
Голф: Alfred Dunhill Links Championship
08:00
Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Япония
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: България - Канада
12:00
УЕФА Шампионска лига: Байер Леверкузен - Атлетико Мадрид
14:00
Калчо мания
15:00
Серия А: "Преди кръга"
15:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Наполи - Торино
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:00
live ПРЯКО, Серия А: Интер - Рома
21:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Емполи - Милан
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
ATP 250: Сеул
02:00
ATP 250: Сеул
04:00
Серия А: Наполи - Торино
06:00
Серия А: Емполи - Милан
08:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Гоу Ахед Игълс
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: България - Казахстан
12:00
УЕФА Лига Европа и Лига на Конференциите
13:00
УЕФА Шампионска лига
13:30
Серия А: Интер - Рома
15:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
16:00
live ПРЯКО, Серия А: Сасуоло - Салернитана
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:00
live ПРЯКО, Серия А: Аталанта - Фиорентина
21:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:30
УЕФА Шампионска лига
22:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК
00:00
Нидерландска Ередивизи: НЕК Неймеген - Фейенорд
02:00
Серия А: Наполи - Торино
04:00
Серия А: Емполи - Милан
06:00
Серия А: Интер - Рома
08:00
Серия А: Емполи - Милан
10:00
Волейбол - Световно първенство-жени: САЩ - Сърбия
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Торонто - Интер Маями
14:00
УЕФА Лига Европа и Лига на Конференциите
15:00
Серия А: Наполи - Торино
17:00
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени:
19:00
Серия А: Интер - Рома
21:00
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
23:00
Серия А: Емполи - Милан
02:30
Ла Лига: Атлетик Билбао - Валенсия
04:30
"Пред Стадиона" - спортно шоу
06:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Виляреал
08:00
Ла Лига: Селта - Реал Мадрид
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:30
Ла Лига: Реал Сосиедад - Барселона
13:30
Ла Лига 2: Лас Палмас - Гранада
15:30
Ла Лига: Елче - Реал Сосиедад
17:30
Ла Лига: Валенсия - Атлетико Мадрид
19:30
LaLiga дневник
20:30
Копа Судамерикана: "Пътят към финала"
21:00
Ла Лига: Барселона - Валядолид
23:00
Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид
01:00
Ла Лига: Алмерия - Севиля
03:00
LaLiga дневник
04:00
Ла Лига: Валенсия - Атлетико Мадрид
06:00
Ла Лига: Барселона - Валядолид
08:00
Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид
10:00
Ла Лига 2: Обзор 7 кръг
11:00
Ла Лига: Валенсия - Хетафе
13:00
Ла Лига: Севиля - Барселона
15:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид
17:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Батис
19:00
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
19:30
Ла Лига: Кадис - Барселона
21:30
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
23:30
Ла Лига 2: Лас Палмас - Гранада
01:30
Копа Судамерикана: "Пътят към финала"
02:00
Ла Лига: Хетафе - Реал Сосиедад
04:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Селта
06:00
Ла Лига: Райо Валекано - Валенсия
08:00
Ла Лига: Еспаньол - Севиля
10:00
Ла Лига: Кадис - Барселона
12:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
14:00
Ла Лига: Хетафе - Реал Сосиедад
16:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Селта
18:00
LaLiga дневник
19:00
Копа Судамерикана: "Пътят към финала"
19:30
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
21:30
Ла Лига: Барселона - Елче
23:30
Ла Лига: Виляреал - Севиля
01:30
Ла Лига: Валенсия - Селта
03:30
Ла Лига: Реал Сосиедад - Еспаньол
05:30
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
06:00
Ла Лига: Барселона - Елче
08:00
Ла Лига: Виляреал - Севиля
10:00
Ла Лига: Валенсия - Селта
12:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Еспаньол
14:00
LaLiga дневник
15:15
live ПРЯКО, Волейбол - Световно първенство-жени: Бразилия - Япония
17:30
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид
19:30
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
Ла Лига: "Преди кръга"
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетик Билбао - Алмерия
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:30
Копа Судамерикана: Мелгар - Индепендиенте дел Вале
02:35
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Торонто - Интер Маями
04:30
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Атлетико Гоянензе
06:30
LaLiga дневник
07:30
Ла Лига: "Преди кръга"
08:00
Ла Лига: Атлетик Билбао - Алмерия
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
LaLiga дневник
12:00
Ла Лига: "Преди кръга"
12:30
Мейджър Лийг Сокър: Торонто - Интер Маями
14:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
15:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Кадис - Виляреал
17:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
17:15
live ПРЯКО, Ла Лига: Хетафе - Валядолид
19:15
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Севиля - Атлетико Мадрид
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Майорка - Барселона
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:30
Копа Либертадорес: Фламенго - Велес Сарсфилд
02:35
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Синсинати - Чикаго Файър
04:30
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Паранаензе
06:30
Ла Лига: Кадис - Виляреал
08:30
Мейджър Лийг Сокър: Синсинати - Чикаго Файър
10:30
Ла Лига: Севиля - Атлетико Мадрид
12:30
Ла Лига: Майорка - Барселона
14:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
15:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
17:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
17:15
live ПРЯКО, Ла Лига: Селта - Бетис
19:15
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Жирона - Реал Сосиедад
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15
Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК
02:00
Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
04:00
Ла Лига: Жирона - Реал Сосиедад
06:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Осасуна
08:00
Ла Лига: Севиля - Атлетико Мадрид
10:00
Ла Лига: Майорка - Барселона
12:00
Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
14:00
Копа Судамерикана: Сао Пауло - Индепендиенте дел Вале
16:00
Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК
18:00
Ла Лига 2: Обзор 8 кръг
19:00
Ла Лига: Обзор 7 кръг
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:30
Барса ТВ: "Андерсон"
22:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Райо Валекано - Елче
26
Септември Сряда