Кристиано Роналдо не игра заради наказание, а Ал Насър изостана още в шестата минута, но намери начин да обърне мача срещу Ал Фейха. Тимът, в който личат още имената на Садио Мане, Аймерик Лапорт, Марсело Брозович и Давид Оспина, взе трите точки след победа с 3:1.

Срещата от Про Лигата на Саудитска Арабия гледахте пряко по MAX Sport 4 HD.

Замбиецът Фешън Сакала даде надежда на гостите с гол за 0:1 след само 6 минути, но през второто полувреме домакините стигнаха до обрат, при това само за 10 минути. Абдулела Ал-Амри изравни в 72-ата, а после Садио Мане взе нещата в свои ръце с два гола между 76-ата и 82-ата за 3:1.

За капак на всичко голмайсторът на гостите Сакала бе изгонен две минути преди края.

Ал Насър е втори със 77 точки - 9 по-малко от лидера Ал Хилал, който има и мач по-малко в актива си.