Марков гол на Пауло Дибала прати Рома на четвъртфинал за Купата на Италия след 1:0 срещу Дженоа у дома.

Видяхте как аржентинската резерва прониза вратата на Мартинес в 64-ата минута по диагонала в прякото излъчване по MAX Sport 3 HD.

Дибала се появи след почивката на мястото на капитана Лоренцо Пелегрини, а Рома натисна в търсене на победата срещу коравите гости.

Топката "не желаеше" да влезе във вратата до тази 64-ата минута, когато световният шампион с Аржентина от завършилия преди по-малко от месец Мондиал я прати там с левачката.

Рома ще играе като гост на победителя от двойката Наполи - Кремонезе (17 януари) в четвъртфинала. Другата сигурна двойка е Фиорентина - Торино.

Чех класира Фиорентина на четвъртфинал за Купата на Италия

Интер ще приеме победителя от Аталанта - Специя (този мач е на 19 януари), а Лацио или Болоня ще е домакин на Ювентус или Монца (тези осминафинали ще са също на 19 януари).

Четвъртфиналите са между 31 януари и 2 февруари.