Интер надвисна над пропастта, но се класира на четвъртфинал

Милан отпадна от турнира за Купата на Италия още във фазата на четвъртфиналите.

В мач, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD, "росонерите" загубиха с 0:1 от Торино след продължения.

Сензационен развой на дуела, най-вече предвид факта, че Милан игра 50 минути с човек повече на своя "Сан Сиро", но въпреки това не успя да се справи със съпротивата на "биковете".

Вратарят Ваня Милинкович-Савич и късметът спряха Милан, както и комбинация в 114-ата минута между двама играчи, появили се малко по-рано от пейката.

Брайън Байейе предостави на празна врата топката на Мичел Ндари Адопо, който без проблем вкара гола, с който Торино се класира на четвъртфинал.

А този изненадващ резултат означава, че чакането за Милан ще продължи над 20 години, защото за последно "росонерите" успяха да спечелят Купата на Италия през 2003 година.