Селтик не успя да спре Реал Мадрид, въпреки че близо час изглеждаше така, че носителят на купата в Шампионската лига ще има проблеми в Глазгоу.

Видяхте по MAX Sport 4 HD как "кралете" спечелиха с 3:0, след като Винисиус Жуниор им даде аванс в 56-ата минута, а Лука Модрич и Еден Азар довършиха шотландските бойци.

Проблемът за Реал е, че загуби Карим Бензема с мускулна контузия и не се знае колко дълго няма да играе асът с номер 9.

В Лайпциг украинският Шахтьор (Донецк) разби местния тим с 4:1, въпреки че загуби в последните месеци всичките си чуждестранни звезди и допреди 10 дни само тренираше, и играеше контроли заради ситуацията в страната. Мариан Швед вкара два гола, по един добавиха Михайло Мудрик и Ласине Траоре. Това бе вторият двубой в тази група F.

Милан успя да избегне поражението при гостуването на Залцбург - 1:1, след като още през първото полувреме отборите размениха голове. Видяхте и този двубой - по MAX Sport 1 HD. За домакините вкара Ноа Окафор, а за гостите - Але Селемакерс.

Милан ще опита да подобри представянето си спрямо миналия сезон, когато не успя да излезе от групата.

По-рано днес в същата група E видяхте и изненадващата загуба на Челси в Загреб от Динамо с 0:1 (по MAX Sport 3 HD).

В група G Манчестър Сити не срещна никакви проблеми при гостуването на Севиля и наниза четири попадения за 4:0.

Вие проследихте шоуто на "гражданите" на Пеп Гуардиола по MAX Sport 2 HD.

Ерлинг Холанд вкара голове №24 и 25 в турнира, въпреки че изигра едва 20-ия си двубой в него с екипите на Залцбург, Борусия Дортмунд и сега на Сити.

Бившият му отбор от Дортмунд спечели на свой терен по-рано днес срещу Копенхаген с 3:0 в същата група, а вие видяхте и този мач по MAX Sport 4 HD.