Реал Мадрид победи Осасуна като гост с 4:2 в среща от 26-ия кръг на испанската Ла Лига, която можехте да гледате пряко по MAX Sport 4 HD.

Играчите на Карло Анчелоти се забавляваха в мача, който освен че имаше шест гола, се оказа много динамичен и интересен за наблюдаване. Това беше победа №200 за наставника в Ла Лига.

Два от головете паднаха още до десетата минута, като първо Винисиус откри в четвъртата след много груба грешка на един от защитниците на съперника. После Анте Будимир в седмата изравни резултата за 1:1.

В 18-ата видяхме още един гол, като Дани Карвахал се разписа за Реал след красива асистенция на Федерико Валверде.

Уругваецът даде второ завършващо подаване след час игра, когато изведе Браим Диас и мароканецът, подобно на Винисиус, вкара сам срещу вратаря.

Малко след това бразилецът реализира втория си гол в мача след много технично изпълнение между вратаря и двама защитници на съперника.

В добавеното време Икер Муньос вкара за крайното 2:4 със силен удар между краката на Лунин, а на другата врата Арда Гюлер уцели напречната греда с удар от централната линия.

В друг мач от днес Майорка победи при домакинството си на Гранада с 1:0 също по MAX Sport 4 HD.

Единственото попадение вкара Антонио Раило след статично положение в 85-ата минута.

Така островитяните вече имат 30 точки и са на 14-ото място. Гранада е предпоследен с 14 точки, на десет от спасителния бряг.