Битката за Скудетото в Италия съвсем се заплете след шоуто междъ Наполи и Аталанта, което наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

Гостите от Бергамо спечелиха с 3:2 зрелището на стадион "Диего Марадона", като по този начин първите четири тима в Serie A се събраха само в четири точки разлика.

Шампионите смълчаха "Олимпико" с класика над Рома и Жозе

Наполи, който цял сезон гордо заемаше първата позиция, се свлече до третото място не само заради поражението, но и заради днешните победи на миланските грандове Милан и Интер.

След 16 кръга класирането оглавява Милан с 38 точки, Интер е с 37, Наполи с 36, а Аталанта с 34.

Днес видяхме два обрата в мача, а начало на шоуто даде Руслан Малиновский с гола си в седмата минута на мача.

Все пак до края на полувремето Наполи съвсем заслужено изравни чрез Желински, а с първата атака за второто полувреме Дрис Мертенс донсе пълния обрат на домакните.

Аталанта обаче в типичния си стил не се предаде, като в рамките на пет минунти между 66-ата и 71-ата успя да осъществи обрат.

Първо Мерих Демирал вкара за 2:2, а победата донесе швейцарският национал Ремо Фройлер.