Байерн показа друго лице в Европа, всичко с Арсенал ще се решава в реванша

Реал (Мадрид) и Манчестър Сити направиха зрелищно 3:3 в първия си четвъртфинален сблъсък от Шампионска лига, който гледахте пряко в ефира на MAX Sport 3 HD.

Два обрата, красиви голове и истинско шоу, което последните два носителя на трофея сътвориха.

Манчестър Сити успя да поведе още преди да са изминали две минути игра, когато Бернардо Силва изненада вратаря Лунин с гол от пряк свободен удар, от който сякаш всички на терена очакваха центриране.

Но Реал не се смути от кошмарния старт и направи обрат само в рамките на следващите 12 минути.

Първо Камавинга отправи далечен изстрел, който се превърна в гол след рикошет в Рубен Диаш.

Веднага след това Родриго бе изведен зад отбраната на Сити, нахлу в наказателното поле и технично пусна топката за 2:1.

Шоуто на "Бернабеу" продължи и през втората част, а в първата му половина то принадлежеше на Сити.

Гостите сътвориха втория обрат в срещата с два невероятни гола. Първо Фил Фоудън изравни за 2:2, а малко след това Йошко Гвардиол с нов невероятен изстрел изведе Манчестър Сити напред.

Но Реал нямаше как да се предаде и толкова лесно да подари победата на "гражданите". В 79-ата минута Винисиус центрира, а Федерико Валверде засече от воле за крайното 3:3.