Класика от Шампионска лига: Реал и Сити сътвориха шоу с шест гола

Арсенал и Байерн направиха равенство 2:2 в първи четвъртфинален мач от Шампионска лига, който видяхте в директното излъчване по MAX Sport 4 HD.

Първи дуел между тези два съперника от седем години насам, когато съотношението на силите бе съвсем различно и Байерн бе в серия от три поредни победи с 5:1.

Но сега точно пък Арсенал бе в ролята на фаворит и започна силно, а Букайо Сака откри в 12-ата минута.

Но Байерн си остава кошмар за "артилеристите", а това се доказа с обрата още до почивката.

Първо Серж Гнабри изравни, а след това реферът посочи бялата точка, като с изпълнението се нагърби Хари Кейн.

Гол за легендата на Тотнъм, като това бе неговото 15-о попадение от 20 мача срещу Арсенал.

Но "артилеристите" не се предадоха и продължиха да търсят изравняване през втората част, като го постигнаха с гол на Тросар, оформил крайното 2:2. А в последните секунди сякаш имаха основателни претенции за дузпа след нарушение на Нойер срещу Сака, но положението дори не бе разглеждано от ВАР, тъй като съдията още в реално време показа, че не намира основание да се намесва.