Шампионът Интер допусна нова грешна стъпка по пътя към защитата на своето Скудето.

"Нерадзурите" завършиха наравно 1:1 в гостуването си на Торино в мач, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

Наполи потрепери, но се върна на победния път в Serie A

Шампионите дори трябва да са щастливи, че се добраха и до точка, защото изравнителното попадение падна в 93-ата минута.

Негов автор бе Алесис Санчес, който получи топката от Джеко и останал странно непокрит в наказателното поле, успя да отбележи за 1:1.

Макар и дошла късно в добавеното време, точката не бе незаслужена за гостите, които през втората част създадоха куп положения, но многото пропуски ги лишиха от по-ранен гол и шансове за пълен обрат.

Иначе резултатът откри Бремер още в 12-ата минута, а Торино имаше доста сериозни и съвсем основателни претенции за дузпа, но реферът и хората от ВАР доста странно решиха, че не трябва да се отсъжда наказателен удар за препъването на Ранокия срещу Белоти.

Ремито означаваше пета грешка за Интер в последните шест мача. В тях от възможните 18 точки, "нерадзурите" спечелиха едва 6.

Именно лошата форма прати шампионите на третото място с 59 точки, четири по-малко от Милан и една по-малко от Наполи, но и с мач по-малко от своите конкуренти.

В друг мач от Serie A, който наблюдавахте в ефира на MAX Sport 3 HD, Аталанта допусна изненадваща издънка, завършвайки наравно 0:0 с Дженоа у дома.

Това бе сериозен удар по амбициите на бергамаските за място в Шампионска лига, защото те вече изостанаха на осем точки от четвъртия Ювентус.