Бока Хуниорс загуби с 0:1 гостуването на колумбийския Депортиво Перейра в мач от груповата фаза на Копа Либертадорес. Поражението видяхте по MAX Sport 4 HD, а то дойде изненадващо с оглед на разликата в статута на двата тима.

Бока е гранд, шесткратен носител на трофея. Депортиво от град Перейра - една от столиците на производството и износ на кафе от Колумбия, е отбор без почти никакви успехи и традиции, особено на международната сцена. И все пак на надморска височина от над 1400 метра Бока се изгуби.

Домакините доминираха, изпуснаха дузпа в 77-ата минута чрез Хуан Пабло Сулуага, но минута по-късно дойде голът на победата - вкара с глава Анхело Родригес.

Бока остава начело в групата със 7 точки, но вече това е равен актив с Депортиво. Трети е чилийският Коло Коло с пет точки, а две има Монагас (Венецуела).

Минейро взе бразилското дерби, бивш халф на Лудогорец вкара

Още резултати от Копа Либертадорес:

Ливърпул (Уругвай) - Индепендиенте Вале (Еквадор) 1:0

Серо Портеньо (Парагвай) - Палмейрас (Бразилия) 0:3

Архентинос Хуниорс (Аржентина) - Коринтианс (Бразилия) 0:0

Нубиензе (Чили) - Фламенго (Бразилия) 1:1

Мелгар (Перу) - Атлетико Насионал (Колумбия) 0:1.

В Копа Судамерикана бразилският Форталеза повали в драма Сан Лоренцо (Аржентина) - 3:2. Този мач видяхте по MAX Sport 3 HD.