Атлетико (Минейро) ликува в бразилското дерби от група G на Копа Либертадорес. Гледахте го по MAX Sport 3 HD. Тимът победи сънародниците си от Атлетико (Паранаензе) с 2:1, постигайки обрат, след като изостана с един гол рано през второто полувреме.

Бившият полузащитник на Лудогорец Алекс Сантана изведе гостите напред в 51-ата минута, но после Паулиньо взе нещата в свои ръце и с два гола осигури победата на Минейро.

Преотстъпеният от германския Байер (Леверкузен) играч бе точен първо в 68-ата, а после и в 87-ата минута, осигурявайки на отбора си втора победа в четири мача.

Атлетико (Минейро) е втори в групата си с 6 точки, а лидер е Паранаензе със 7.

Боливийският Боливар пък записа трети успех в четири мача и води в група С. Това се случи след 1:0 срещу еквадорците от Барселона. Показахме ви тази среща в ефира на MAX Sport 4 HD.

Победният гол бе отбелязан от Рони Фернандес в 95-ата минута на двубоя в Ла Пас.