Ювентус и Рома направиха равенство 1:1 в дербито на вечерта от италианската Серия "А", което наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

Двата тима не успяха да се победят в атрактивен мач на "Ювентус Стейдиъм", който ще се запомни с фантастичното начало за домакините.

Още в откриващите секунди на двубоя публиката на Юве вече ликуваше, а причината бе истински гол шедьовър от страна на Душан Влахович.

Сръбската звезда на Юве се разписа след страхотен пряк свободен удар, при който топката рикошира в напречната греда, тупна на земята и пак се удари в горната част на мрежата.

Ювентус трябва да съжалява, че не увеличи аванса си след гола, защото през втората част Специалния Жозе Моуриньо направи нужните корекции в състава си и Рома изравни.

Попадението наниза Тами Ейбрахам, който донесе точката на "вълците", а двата тима останаха непобедени след първите три кръга в шампионата.