Торино и Милан завършиха наравно 0:0 в среща от 32-ия кръг на италианската Серия "А", която можехте да проследите пряко по MAX Sport 3 HD.

"Росонерите" не показаха нищо от играта си, която им донесе победа със 7:0 на този стадион през миналия сезон, а второто поредно нулево равенство за тима означава актив от 68 точки.

Така отборът на Стефано Пиоли води вече само с две на втория Интер, който освен това е с изигран мач по-малко. Наполи остава трети с равен актив с "нерадзурите".

Фиорентина покори Неапол за втори път през сезона

Днес Торино показа много стабилна игра в отбрана и почти не допусна напрежение пред албанския си страж Ертрит Бериша. Равенството оставя "биковете" твърдо на 11-ата позиция с актив от 39 точки. Торо пропусна да постигне първа домакинска победа от 10 януари, когато разгроми Фиорентина.

Първото полувреме днес не предложи кой знае колко интересни ситуации с изключение на опасен удар на Давиде Калабрия, който бе спасен, и много неточен шут на Самуеле Ричи на другата врата от изгодна позиция в 33-ата минута.

През втората част действията малко се пораздвижиха, но мерника на двата отбора не се подобри особено. Все пак в 50-ата минута Торино беше много близо да открие резултата, но Майк Маниан направи изключително спасяване след удар на Мергим Войвода, при който топката влизаше в горния десен ъгъл.

На няколко пъти до края на мача играчите на двата отбора имаха добри позиции за удар, но защитници се хвърляха пред топката и я блокираха. В 74-ата минута пък опасен удар на Сандро Тонали също бе спасен от Бериша.

В 83-ата минута Пиетро Пелегри бе близо до гола, но и този шут бе отразен от Маниан. В самия край на мача в наказателното поле на Торино имаше претенции за дузпа, но такава правилно не бе отсъдена след ключово действие на бразилеца Бремер срещу сънародника му Жуниор Месиас.