Сезон 2022-23 в Националната футболна лига бе паметен и остави незабравими спомени, а вие не пропуснахте нито един от ключовите мигове в него, благодарение на MAX Sport и сайта maxsport.live.

Така ще е и през новия сезон, който вече започна в четвъртък със загубата на шампиона Канзас Сити Чийфс у дома от Детройт Лайънс с 20:21.

Отново в каналите на MAX Sport ще гледаме битките в най-оспорваната и непредвидима лига в спорта.

MVP Махоумс посипа с магията си Супербоул и поведе Канзас Сити към обрат

Какъв сезон беше само миналият?

Канзас Сити спечели знаменит Super Bowl в Глендайл, Аризона, като победи Филаделфия Ийгълс най-вече, благодарение на гения на куотърбека си Патрик Махоумс.

И ако неговото проявление не бе изненада, то талантът на Джейлън Хъртс, който направи невероятен сезон за Фили, бе откритието на годината.

Но преди да се стигне до мача за трофея "Винс Ломбарди", видяхме редовен сезон с обрата на обратите - Минесота губеше с 0:33 на полувремето от Индианаполис, за да обърне резултата и да спечели в овъртайм с фийлд гол само три секунди преди края.

Това бе рекорд в историята на NFL за победа след най-голямото изоставане.

Видяхме как припадна и уплаши света Дамар Хамлин от Бъфало в мача със Синсинати.

По MAX Sport се насладихме на пълната програма около Деня на благодарността, в която станахме свидетели не само на футбол и спортни драми, а и на ядене на пуйки направо на терена.

Гледахме и петте коледни мача, както и всяка секунда от всеки двубой в плейофите.

Там Филаделфия и Сан Франциско стигнаха до финала на конференцията в NFC, а в AFC видяхме очертаващата се като нова класика Канзас Сити - Синсинати.

Именно тези четири отбора отново са на върха на прогнозите на букмейкърите и за новия сезон.

Но преди това - вижте във видеата всичко, което се случи в миналия, за да се настроите за старта в неделната вечер. Включително как бременната Риана (долу) се показа пред света в шоуто на почивката на Super Bowl.

Все пак това е NFL: спортни драми, битки без компромис, но и едно голямо шоу.