Реал Мадрид пренаписа историята на Евролигата и стана първият отбор, който елиминира противник от 0-2 в серия на плейофите, при това с две поражения у дома.

Грандът от Испания повали Партизан в мач №5 с 98:94, а вие видяхте целия екшън по MAX Sport 2 HD.

Реал губеше не само с 0-2 победи, преди да иде в Ада на Белград за мачове 3 и 4. А и в двубой №5 изостана с 18 точки, но се вдигна за обрат, какъвто явно е в природата на този клуб. Джанан Муса вкара 20 точки, Серхио Родригес се намеси с важни 19, като особено ценни бяха изявите му в последните минути.

Кевин Пънтър от Партизан наниза 7 тройки и завърши с 28 точки, като той държеше преднината на гостите солидна чак до последната четвърт, когато Реал направи обрата.

На полуфинал от Финалната четворка в Литва ни чака Ел Класико - Барселона срещу Мадрид на 19 май. В същата вечер ще гледаме Александър Везенков и Олимпиакос срещу Монако, след като в сряда тимът от Княжеството спечели мач №5 срещу Макаби (Тел Авив) с 97:86.

Видяхте и този двубой по MAX Sport 3 HD.

Ще видите в преки предавания в каналите на MAX Sport и срещите от Финалната четворка в Каунас.

На 19 май са полуфиналите Олимпиакос - Монако (18:00) и Барселона - Реал (21:00), като ще може да ги гледате по MAX Sport 1 HD.

На 21 май са двубоя на загубилите, както и големият финал в Евролигата.