Българският национален отбор по волейбол за жени загуби и четвъртия си мач от олимпийските квалификации за големия форум в Париж догодина.

Момичетата на Лоренцо Мичели отстъпиха с 0:3 гейма от Япония - 20:25, 13:25, 11:25. Двубоят можехте да наблюдавате пряко по MAX Sport 2 HD.

В предишните дни нашите загубиха от Белгия с 0:3, от Турция с 0:3 и от Бразилия с 2:3.

Днес националките ни не можаха да покажат вдъхновената игра от мача с южноамериканките вчера. Най-резултатна за нашите бе Мария Йорданова със скромните пет точки, а Мирослава Паскова, Мария Кривошийска, Радостина Маринова, Виктория Коева и Ива Дудова добавиха по 4.

Оставащите три мача от олимпийските квалификации за България са срещу преодолими съперници - Перу, Аржентина и Пуерто Рико.

Предстои мачът с пуерториканките в петък от 7 часа сутринта пряко по MAX Sport 2 HD.