Марица записа четвъртата си загуба във волейболната Шампионска лига за жени през сезона. Този път пловдивчанки отстъпиха с 0:3 (20:25, 14:25, 16:25) на италианския Скандичи у дома за само 73 минути.

Видяхте мача пряко по MAX Sport 1 HD.

В поражението на българския тим няма нищо изненадващо или шокиращо, след като срещу себе си имаха отбор, който още не познава вкуса на загубата. Скандичи вече е с пет победи от пет двубоя в груба B и е убедителен лидер, като е с геймово съотношение 15:1.

Така момичетата на Борислав Крачанов отстъпиха и в двете си срещи срещу фаворитите своята група в лицето на Екзаджъбашъ и Скандичи, но пък биха Вашаш навън.

2000 зрители в зала "Колодрума" подкрепяха горещо Марица тази вечер, но "жълто-сините" бяха що-годе равностойни само в първия гейм. Важният тест за нашия отбор обаче е срещу Вашаш идния вторник, като при победа те ще грабнат третата позиция и ще продължат европейското си участие в надпреварата за Купата на CEV.

Двубоят на 16-ти януари е от 19:00 часа и ще го излъчим пряко по MAX Sport 2 HD.