Финалът във волейболната Шампионска лига ще бъде между италиански и полски отбор. Това е сигурно, а днес четирите отбора, които достигнаха до полуфиналите, ще опитата да направят първата си крачка към класиране за големия двубой за титлата.

От 21:00 часа по MAX Sport 2 HD настоящият шампион ЗАКСА гостува на Ястжембски, който пък бе в една група с родния първенец Хебър. През миналия сезон ЗАКСА спечели Шампионската лига за първи път в историята си, а отличието досега все се изплъзва на съперника им.

В четвъртфиналите Ястжембски отстрани италианския Лубе, докато ЗАКСА се класира служебно, след като Динамо (Москва) бе изхвърлен от надпреварата.

В 21:30 часа Матей Казийски и Тренто ще премерят сили срещу друг италиански тим - Перуджа, който подобно на ЗАКСА, стигна до полуфиналите по служебен начин заради това, че трябваше да играе със Зенит (Санкт Петербург) в предходната фаза.

Този двубой ще се предава на живо по MAX Sport 3 HD.

Тренто е трикратен първенец в турнира, като има два загубени финала и едно трето място. Перуджа пък игра финал през 2017 година и го загуби, а през 2018 година отпадна на полуфиналите и трябваше да се утеши с трето място след това.

В четвъртък предстои и единственият женски полуфинален двубой в Шампионската лига, който отново ще противопостави тимове от една и съща страна.

От 19:00 часа на 31 март ще може да проследите битката между турските Вакъфбанк и Фенербахче пряко по MAX Sport 3 HD.