България загуби от Канада с 0:3 във волейболната Лига на нациите при мъжете, с което вече има 2 поражения в първите си две срещи в турнира. Видяхте второто по MAX Sport 2 HD, а в отделните геймове нашите отстъпиха с 22:25, 28:30 и 24:26.

Франция ни нанесе загуба с 0:3 преди три дни на старта на надпреварата в Анталия.

Българите загубиха първия гейм след аванс от 4 точки в първата му половина, но и изпусната инициатива след 15:15. Много силно игра Ерик Льопки от канадците, който ни бомбардираше в атака.

Вторият гейм изглеждаше загубен при 18:20, но обърнахмче и дори имахме геймбол при 24:23. За да дойде ново разочарование - 28:30.

Канада ни дръпна с 22:17 в третата част, като затварянето на мача сякаш бе формалност. Но нашите се върнаха в играта при 22:22. Само, за да бъдат разочаровани отново в края на гейма - 24:26.

В събота от 20:00 часа играем срещу САЩ (по MAX Sport 1 HD), а в неделя от 20:00 часа съперник ще е Нидерландия (MAX Sport 1 HD).