Българският волейболен шампион Хебър претърпя четвърта поредна загуба в тазгодишната групова фаза на Шампионската лига.

Момчетата на Камило Плачи отстъпиха с 0:3 гейма (24:26, 15:25, 17:25) от лидера в полското първенство Варта Заверче, като мачът можехте да проследите пряко по MAX Sport 1 HD.

Това е втора загуба за нашия тим срещу този съперник след тази с 1:3 гейма в Пазарджик в средата на ноември. Другите две поражения дойдоха с 2:3 от германския Берлин и турския Халкбанк.

Хебър заема последното четвърто място в класирането без шансове за продължаване напред. Поляците пък излязоха на първа позиция в подреждането.

Следващият мач на Хебър в Шампионска лига е домакинство на Берлин на 12 януари от 19 часа.