Хебър не даде гейма на Левски в дербито на кръга във волейболната Суперлига. Отборът от Пазарджик се наложи с 3:0 (25:18, 25:15, 25:22) в мач, който гледахте пряко по MAX Sport 2 HD.

Домакините имаха превъзходство, но резултатът в началото на мача беше 10:10, след което Хебър успя да натрупа аванс от 14:12 и 19:15, за да поведе с гейм благодарение на 25:18.

Втората част отново премина при преимущество в полза на пазарджишкия тим - 25:15.

Третият гейм беше най-равностоен, но с опита си Хебър отново се наложи с 25:22 и крайното 3:0.

Най-резултатен в полза на победителите стана италианецът Джулио Саби с 11 точки. Бившият национал Виктор Йосифов добави 9, докато за гостите Владимир Гърков отбеляза 15 точки.

"Тигрите" продължават без загуба в шампионата и взеха реванш за 2:3 във финала за Суперкупата срещу същия съперник. Левски пък е вече с баланс 2-2.