Александър Зверев отпадна рано-рано от турнира в Мюнхен, на който влезе като фаворит пред своя публика. Гледате надпреварата по MAX Sport 3 HD.

Германската звезда загуби с 6:7, 4:6 от австралиеца Крис О`Конъл в битка, която продължи два часа без две минути. Съперникът е №82 в ранглистата и това несъмнено е изненадата на деня.

Зверев има ужасен сезон - това е десетата му загуба при десет победи. Не е случайно, че се срина до №16 в ранглистата, а очакванията бяха тази година да атакува първите места.

Не е изненада, че в очите му след загубата имаше сълзи, а публиката също бе разочарована. Хората подкрепиха Саша в Мюнхен и очакваха финал и титла от него.

О`Конъл ще срещне Флавио Коболи в четвъртфиналите, след като италианецът (№208) не по-малко изненадващо се погрижи за още лоши новини за домакините, елиминирайки Оскар Оте (Германия) с 6:0, 3:6, 6:3.