Походът на квалификантa Елиас Имер в Пуне продължава.

Шведът победи Стефано Травалия с 6:4, 7:6 и достигна полуфиналите на турнира, който може да наблюдавате по MAX Sport 2 HD.

Имер, който е №163 в световната ранглиста, започна тази надпревара от квалификациите, където трябваше да преодолее нашия Димитър Кузманов, а след това постигна и три победи в основната схема, едната срещу нейния водач Аслан Карацев.

Днес жертвата на Имер бе осмият поставен Травалия, който в два сета отстъпи пред шведа.

За място на финала Елиа Имер ще спорти с португалския ветеран Жоао Соуза, който нямаше проблем срещу петия поставен Даниел Алтмайер от Германия и го победи с 6:2, 6:3.

Днес в ефира на MAX Sport 2 HD можехте да наблюдавате и четвъртфиналите от долната част на схемата в Пуне, където също имаше сезационен резултат.

Това бе отпадането на втория поставен Лоренцо Музети, който загуби в три сета от поляка Камил Майхжак.

Музети, който беше фаворит за титлата след отпадането на Карацев, загуби с 2:6, 7:6, 4:6 за 2 часа и 13 минути.

Така от всичките осем поставени в Пуне, до полуфиналите достигна само шестият Емил Руусувуори.

Днес финландецът победи Йиржи Весели с 6:3, 6:4.