Представяме ви компилация от най-хубавите голове в плейофите на Лига Европа, които се играха в четвъртък и някои от тях можехте да гледате в ефира на MAX Sport.

Най-красивото изпълнение категорично бе на звездата на Милан Рафаел Леао при победата с 3:0 над Рен на "Сан Сиро".

Португалецът направи резултата класически в 53-ата минута след страхотно двойно подаване с Тео Ернандес. Леао му подаде с пета, след това отново получи топката, за да я прати неспасяемо в далечния ъгъл.

Във вечерта имаше и няколко красиви гола с глава, като два от тях дойдоха на мача между Фейенорд и Рома (1:1).

Може също да се насладите на най-хубавите спасявания в Лига Европа, както и Лигата на конференциите, където едно от тях беше на вратаря на Сервет срещу Лудогорец.