Невероятна трета част от мача тласна Лос Анджелис Кингс към успеха над Каролина Хърикейнс в мач от Националната хокейна лига, който ви показахме в пряко предаване по MAX Sport 2 HD.

Кралете спечелиха срещата с 5:2, като след края на втората третина резултатът бе равен - 1:1.

Тревър Муур откри за гостите от Лос Анджелис, докато Джордан Мартинук изравни, а всичко трябваше да се решава в самия край.

Невероятна трета част, в която видяхме пет гола, а четири от тях бяха на сметката на развихрилите се Крале.

Филип Данол, Алекс Лефериер и Пиер-Люк Дюбоа покачиха на 4:1, а Джак Дюри намали до 2:4 при оставащи 10 минути до края.

Надежди за домакините от Каролина обаче нямаше, а крайното 5:2 оформи Тревър Муур с второто си попадение в самия край на срещата.

Така Лос Анджелис Кингс се изкачи до шестото място в Западната конференция, докато Каролина Хърикейнс е пети в Изтoчната.