Анахайм Дъкс направи фамозен обрат от 0:2 до 4:2 срещу шампиона в Националната хокейна лига Вегас Голдуън Найтс, за да спре серията му от 12 мача, в които Златните рицари нямаха загуба в редовните 60 минути.

Домакините вкараха четири шайби в последната третина и обърнаха мача тази сутрин, а вие видяхте шоуто по MAX Sport 1 HD.

Двата тима играха за първи път преди месец, като тогава домакин бе Вегас и съответно записа победа с 4:1.

"Златните рицари" отново влязоха солидно в мача, като отбелязхаа по един гол в първите две третини, за да поведат с 2:0.

В последната част на мача обаче актуалните носители на Купа "Стенли" претърпяха сериозен крах, тъй като Дъкс се разправиха с тях с цели 4 гола.

Те бяха дело на Адам Енрике, Сам Карик, Мейсън МакТавиш и отново Сам Карик.

Кам Фаулър пък записа систенции за две от попаденията, като последното от тях дойде на празна врата, а калифорнийци взеха седмата си победа за сезона (при 4 загуби).