Далас Старс водеше с 3:0, но допусна обрат в последната третина до 3:4 срещу Флорида Пантърс в своята зала. Видяхте мача от редовния сезон на NHL по MAX Sport 2 HD.

А той е сочен и като потенциален такъв на финал за Купа "Стенли" след няколко месеца, ако се вярва на експертите.

Далас води в Централната дивизия на Запад с 40 победи и 18 загуби (плюс осем поражения с овъртайм), докато Флорида е първи в Атлантическата на Изток с 45-17-4. Това са два от четирите най-добри отбора като показатели в NHL дотук през редовния сезон.

Домакините поведоха с 3:0, след като Джо Павелски, Джейсън Робъртсън и Уайът Джонстън вкараха до осмата минута на втората третина. Но Сам Райнхарт върна попадение в тази част.

А в третата Пантерите се разиграха - Александър Барков реализира два пъти, а Сам Бенет добави още една шайба за обрата.