Уинипег Джетс победи с 5:3 като гост Каролина Хурикейнс в изумителен мач от редовния сезон на Националната хокейна лига. Вие имахте удоволствието да го видите по MAX Sport 1 HD. Двубоят със сигурност ще е един от най-добрите и драматични за редовния сезон.

Първата третина не предсказваше нищо такова и завърши без попадения, а във втората Мартин Некас, Теуво Теравайнен и Себастиан Ао нанизаха три шайби във вратата на гостите. Над 18 хиляди в залата на Ураганите полудяха, а преди старта на третата част нещата изглеждаха отлично за домакините.

Но пет безответни гола в мрежата им донесоха обрата на обратите.

Вкараха Кайл Конър, Нино Нидерийтер и Марк Шайфеле, за да изравнят още в първите 5:40 минути на третината.

Три минути и 13 секунди преди края Шон Монахан даде аванс на гостите за първи път в мача, а Нидерийтер довърши Каролина с попадение в празната врата 11 секунди преди сирената. 3:5!