Нейтън Маккинън вкара в овъртайма и донесе победата на Колорадо Аваланч над домакините от Далас Старс в Националната хокейна лига - 5:4. Видяхте драмата по MAX Sport 2 HD, а в нея Лавината изоставаше на два пъти с по два гола разлика, за да се върне в играта и да спечели.

Маккинън се отличи с две попадения и асистенция, включително победната шайба 3 минути и 40 секунди след началото на допълнителното време.

10 минути преди края на третата третина Далас водеше с 4:2, но голове на Джонатан Дрюин и Мико Рантанен доведоха нещата до овъртайм.

Маккинън е на върха в списъка на NHL за сезона по точки (гол плюс пас) с 64, колкото има и Никита Кучеров от Тампа Бей.

Александър Георгиев спаси 28 удара на вратата на Колорадо и също имаше основен принос за победата.