Жозе Моуриньо не може да избяга от себе си, а и ние не бихме искали това от него, нали? Неговият Рома стигна до важна точка като гост на Бетис в Лига Европа, а вие видяхте изпълнената с интересни моменти среща по MAX Sport 3 HD.

Имаше всичко - гол след рикошет на Серхио Каналес даде аванс на домакините, после попадение на Андреа Белоти с глава бе отменено заради сантиметри засада.

В 53-ата минута същият човек все пак вкара, като първоначално голът също бе анулиран за засада, но се наложи преглед на ВАР. Жозе видя бързо ситуацията на таблета на асистента си и скочи със свити юмруци - гол! Португалецът направи шоу - радваше се и показваше на играчите си, че това е чисто попадение. А реферът Сидиропулус от Гърция се разгневи и нареди на Специалния да си сяда на мястото. Но Жозе бе прав, гол беше.

Точката оставя Рома в играта с 4, Бетис води уверено с 10 и е практически сигурен за елиминациите. Лудогорец има 4, преди да приеме по-късно днес ХИК, който е с 1.

По MAX Sport 4 HD видяхте как сръбският Партизан за втори път удари Кьолн - този път с 2:0 в Белград, но в мач от Лигата на конференциите. Първото полувреме бе удължено с над 10 минути, след като димна завеса, създадена от "гробарите", премахна видимостта на терена и отборите бяха прибрани в тунела.

Сърбите водят с 8 точки и са близо до класиране, а германците остават с 4. Ница има пет и приема Словачко по-късно, а чехите са с 1 точка.

Слован - Базел 3:3.

Футболната вечер по MAX Sport: Четири мача, в менюто са Роналдо и Жозе (Програма)