Наполи и Торино завършиха наравно 1:1 в здрав мач, който откри 28-ия кръг в италианската Серия "А". Можехте да го гледате пряко по MAX Sport 3 HD.

Шампионите продължиха силната си серия без загуба, но ще съжаляват, че не взеха трите точки и остават седми с 44. Торино пък е десети с 38, като това беше второ поредно равенство за тима след това с Фиорентина в миналия кръг.

Домакините бяха фаворити след гръмките победи над Сасуоло и Ювентус, и поведоха в резултата с попадение на Квича Кварацхелия в 61-ата минута.

Радостта им обаче продължи само три минути, защото в 64-ата след изпълнение на ъглов удар и лошо изчистена топка Антонио Санабрия направи великолепна задна ножица малко след влизането си в игра.

Иначе Наполи имаше по-добрите възможности в рамките на целия мач, но Кварацхелия направи няколко пропуска, не и без вината на вратаря на гостите Ваня Милинкович-Савич.