Ювентус постигна комфортна победа с 2:0 при домакинството си на Верона в среща от 24-ия кръг на италианската Серия "А".

Дебютиращите в състава на "бианконерите" - Душан Влахович и Денис Закария, ще помнят дълго този мач, тъй като успяха да отбележат и да донесат победата за новия си отбор.

Юве надви съперника с по един гол в двете полувремена и събра 45 точки, с което изпревари Аталанта за четвъртата позиция в класирането. Верона остава девети с 33 точки.

Грандът от Торино взе реванш за загубата си от този съперник през октомври, когато два гола на Джовани Симеоне се оказаха решаващи.

Резултатът днес откри доскорошния играч на Фиорентина Душан Влахович, който прехвърли технично вратаря Лоренцо Монтипо след асистенция на Пауло Дибала.

През втората част Верона потърси изравнително попадение, но вместо това допусна втори гол. В 61-ата минута Алваро Мората проби през центъра и изведе Денис Закария, който избра да стреля вместо да подава и не сгреши - 2:0.