Удинезе и Верона поделиха точки в мач, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

Двата тима завършиха 1:1, което бе напълно логично с оглед показаното на терена.

Домакините от Удине успяха да открият още в третата минута, когато Исак Съксес успя да отбележи. Верона все пак стигна до изравнителен гол след доста спорна ситуация 10 минути преди края.

Тогава реферът посочи бялата точка, а около дузпата съмнение нямаше. Дискусии предизвика ситуация преди това, в която изглеждаше, че Джовани Симеоне е в засада.

Над триминутно разглеждане на ситуацията отсъди, че засада няма и дузпата остана. Тя бе реализирана от Антонин Барак за 1:1.

Така двата тима остават в средата на класирането. Верона е 11-и с 12 точки, а Удинезе 14-и с 11 точки.

В другите два мача по това време, Ювентус шокиращо загуби с 1:2 от Сасуоло, а Аталанта победи с 3:1 Сампдория.

Гледайте мачовете от италианската Серия "А" по MAX Sport 3 HD.