Оставаше минута до края на реванша Рома - Фейенорд в четвъртфиналите на Лига Европа и при 1:1 италианският тим отпадаше. Но тогава Пауло Дибала - звездното момче на "вълците", световен шампион с Аржентина от последния Мондиал, се намеси с магията си. Десетката се завъртя с топката в наказателното поле, "скривайки я" от защитник, за да я прати в далечния горен ъгъл - 2:1.

В продълженията "Олимпико" празнуваше - Рома вкара още два гола и е на полуфинал.

Гледахте най-интересните битки в четвъртък и от двата евротурнира в каналите на MAX Sport. Вижте най-красивите голове в реваншите от Лига Европа във видеото горе.

В предаване на живо видяхте как Михаил Антонио мощно разстрелва вратаря на Гент за поредния гол на Уест Хем (4:1) и квота за полуфинала в Лигата на конференциите.

Както и прекрасното попадение на АЗ Алкмаар, изработено с пас от дълбочина и гросмайсторско отиграване на двама сами срещу вратаря на Андерлехт (2:0 и победа с дузпи за нидерландците) в същия турнир.

Видеото с най-добрите попадения и в тази надпревара ви предлагаме в специалната подборка на УЕФА.

И за десерт - попаденията-красавци от реваншите в четвъртфиналите на Шампионската лига (долу).