Каналите на MAX Sport ви направиха свидетели и на трите плейофни срещи в Шампионска лига във вторник вечер.

Очакванията бяха дербито да е в Глазгоу, като това се оправда с мача между Рейнджърс и ПСВ Айндховен, който видяхте по MAX Sport 3 HD.

Двата тима направиха зрелищно 2:2, като оставиха развръзката изцяло за реванша в Айндховен след седмица.

Както нещата вървяха мудно и без голове, всичко бе променено от едно феноменално изпълнение на сенегалския национал Абдалах Сима.

Той вкара прекрасен гол за 1:0 в полза на Рейнджърс в 45-ата минута, а това само подгря зрителите за страхотната втора част.

Ибрахим Сангаре изравни за ПСВ, но със страхотна контраатака в 76-ата минута, Раби Матондо отново изведе Рейнджърс напред.

Но тази радост бе твърде кратка. Добре познатият Люк де Йонг по добре познат начин - с глава, вкара за 2:2, а макар двата отбора да имаха достатъчно шансове до края, това остана крайният резултат.

В мача, който наблюдавахте по MAX Sport 2 HD, белгийският шампион Роял Антверп победи АЕК Атина с 1:0, като тимът на Марк ван Бомел почти цяло второ полувреме игра с човек по-малко.

Същият бе резултатът и в Полша, но за гостите от Копенхаген, които с 1:0 победиха местния шампион Раков Честохова.