Брага обърна с 3:2 от 0:2 Унион (Берлин) като гост в мач от втория кръг на група С в Шампионската лига.

Португалците спечелиха изключително важни точки и съсипаха домакинския дебют в турнира на скромния тим от Източен Берлин, а вие видяхте петголовото шоу по MAX Sport 4 HD.

Домакините поведоха с два гола на Шералдо Бекер в 30-а и 37-ма минути, за да изглеждат на път към комфортна победа. Но попадение на Ниакате преди почивката върна интригата, а твърде скоро след почивката Брума вкара изключителен изравнителен гол. В четвъртата минута на добавеното време се разписа и Кастро, който разби сърцата на 70 000 по трибуните на "Олимпиащадион" в Берлин.

Унион е с 0 точки, Брага има 3, с колкото са и Наполи и Реал, преди тяхната среща по-късно.

Реал Сосиедад не даде никакъв шанс на домакините си от Залцбург в мач от група D - 2:0, като и двата гола паднаха до 27-ата минута. Тази среща видяхте по MAX Sport 3 HD.

Микел Оярсабал и Браис Мендес вкараха, а Реал Сосиедад взе първата си победа в групите на турнира от 20 години. И вече има 4 точки в потока.

Залцбург е с 3, Бенфика няма точка, а Интер е с 1.