Тежките дни за Ювентус продължават с ново поражение за 36-кратния шампион на Италия.

"Бианконерите" загубиха с 1:2 от Наполи и така остават с една точка от първите три мача в Серия "А".

Освен това Юве за четвърти път не успя да вземе нищо от Наполи, когато мачът се играе далеч от Торино.

Така след първите мачове от трети кръг, Юве заема четвъртото място с една точка, като още утре може да се озове с зоната на изпадащите, в зависимост от останалите мачове. Отборът на Наполи пък продължава да е перфектен, като от три двубоя има три победи.

Мачът днес започва перфектно, защото още в 10-ата минута ужасна грешка в отбраната на Наполи подари топката на Алваро Мората, който напредна и от малък ъгъл изведе Юве напред.

Но този резултат не отговаряше особено на показаното на терена, защото Наполи имаше тотално превъзходство. И логично в 57-ата минута Матео Политано изравни от малък ъгъл, довкарвайки отбития шут на Инсиние.

Победният гол за Наполи падна пет минути преди края след ужасно неразбирателство в отбраната на Юве.

Шчесни едва спаси тима си от автогол, но на точното място бе Калиду Кулибали, който довкара топката и донесе победата на Наполи и продължи перфектният старт за неаполитанците.

По-рано днес Венеция спечели гостуването си на Емполи с 2:1.

Мачовете от италианската Серия "А" наблюдавайте в каналите на MAX Sport HD.