Интер продължава с перфектния старт на сезона си в италианската Serie A.

В мач, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD, "нерадзурите" разгромиха Фиорентина с 4:0.

Така от началото на сезона Интер има три победи от три кръга, като до момента нито един от противниците на тима не е успял да отбележи гол във вратата на Ян Зомер.

Победа в Неапол върна Лацио 86 години назад

И днес бе така, а Интер направи истинско шоу за феновете си с убийствения и бърз футбол в атака, като макар да не владееше особено често топката, отборът в "синьо-черни" екипи бе изключитлено опасен в момента, в който се понасяше напред.

Маркус Тюрам бе човекът, който откри резултата през първата част, разписвайки се в 23-ата минута на двубоя.

Истинската голеада дойде през втората част, когато и Фиорентина опита да гледа по-смело към противниковата врата, за което си плати скъпо.

Лаутаро Мартинес удвои, Хакан Чалханоглъ се разписа за 3:0 от дузпа, а нов гол на Мартинес означаваше 4:0 и перфектен старт на сезона, какъвто има и градския опонент Милан.