Аталанта е все по-близо до върха на Serie A, като продължава да е отборът в топ форма в Италия.

Бергамаските направих обрат и победиха Верона с 2:1 в мач, който гледахте по MAX Sport 3 HD.

Така поне временно Аталанта се настани на третото място, само на две точки от лидера Милан, като бергамаските с пълна сила се намесват в битката за върха.

Днес двубоят започна ужасно за гостите, защото намиращият се в невероятна форма Джовани Симеоне изведе Верона напред в резултата.

Аталанта обаче продължи да играе запазената си марка - страхотен атакуващ футбол, като съвсем заслужено стигна до обрат.

Миранчук успя да изравни до почивката, а в 61-ата минута Копмайнерс донесе успеха на бергамаските с помощта на рикошет.

В ранния двубой от програмата на Serie A, Торино победи Болоня с 2:1.