Кошмарната серия на Интер продължава с трета поредна и общо четвърта загуба в последните пет шампионатни мача.

Днес "нерадзурите" загубиха с 0:1 от Фиорентина в мач, който гледахте по MAX Sport 3 HD.

Така от временна втора позиция и с аванс пред конкурентите си за зона Шампионска лига, Интер натрупа поражения и още утре може да се окаже на ръба на изпадане от топ 4, ако Милан и Рома вземат своите мачове.

Ужасната серия на гранда от Милано се състоеше от поражения от непретенциозни тимове като Болоня и Специя, както и от болезнена загуба в Дерби д'Италия срещу Ювентус.

Днес и Фиорентина взе скалпа на "нерадзурите", при това на "Сан Сиро".

Играчите на Симоне Индзаги си платиха скъпо за пропуските, които направиха, когато в 53-ата минута във вратата им вкара Джакомо Бонавентура.

Той бе на точното място, за да добави с глава отбитата от вратаря Онана топка, а голът бе отпразнуван доста бурно, в което няма нищо изненадващо.

Бонавентура прекара шест години и записа почти 200 мача за големия враг Милан, а днес насред "Сан Сиро" успя да разочарова Интер.