Байерн удари с 3:0 Лацио в реванша от Шампионската лига, с което обърна общия резултат до 3:1 и се класира за четвъртфиналите.

Баварците се вдигнаха, въпреки че са в недобро състояние като цяло през сезона, а вие видяхте обрата им по MAX Sport 3 HD.

Лацио започна уверено в Мюнхен, но получи два тежки удара в последните минути на първото полувреме.

Хари Кейн вкара с глава в 38-ата минута и свали напрежението от отбора си. А в добавеното време на първото полувреме Томас Мюлер удвои, буквално с последното отиграване преди почивката. Той засече шут от въздуха на Матайс де Лихт за 2:0.

И това промени изцяло подхода на Лацио след почивката.

Не, че какъвто и да бе той, италианският тим имаше някакъв шанс.

Мюлер уцели греда, преди Кейн да направи 3:0 в 66-ата минута и всичко да приключи.

Байерн е сред най-добрите осем отбора в Европа, където ще търси и успеха си за сезона, в който нещата у дома не вървят никак добре.

Титлата в Бундеслигата изглежда мираж, а грандът отпадна и за Купата на Германия.