Фермин Лопес вкара победно в 59-ата минута и Барселона спечели последния си мач от сезона в Ла Лига - 2:1 на терена на Севиля.

Видяхте двубоя, който бе и последен изобщо в програмата на испанския шампионат за 2023-24 г., по MAX Sport 4 HD.

Фермин вкара в близкия ъгъл с нисък удар, за да донесе успеха на каталунците и да изпрати с победа треньора Шави.

Трите точки не са особено важни и ценни - Барса завършва на второ място с 85 точки, десет по-малко от шампиона Реал. И без трофей.

Роберт Левандовски откри в 15-ата минута в типичен стил с акробатичен удар от въздуха, а Юсеф ен Несири изравни за Севиля в 31-вата.

Домакините финишират на неособено престижното 14-о място, само на 8 точки над изпадащите.