Голове на Пауло Дибала и Душан Влахович осигуриха четвърта поредна победа на Ювентус в италианската Серия “А”. “Бианконерите” надвиха с 2:0 последния в класирането Салернитана и се приближаха само на точка от третия Интер, който обаче е и с мач по-малко.

Двубоят наблюдавахте на живо по MAX Sport 3 HD.

Aржентинската десетка даде аванс на домакините след само пет минути футбол, завършвайки чудесна атака, в която участие взеха Хуан Куадрадо и Влахович. Сърбинът пропусна да удвои малко след това, когато бе изведен сам срещу вратаря, но в крайна сметка стигна до гол - засичайки с глава центриране на Матия де Шилио след близо половин час футбол.

Влахович вече има 48 гола в Серия “А”, с което изравни Адем Ляич на втората позиция в класацията за най-резултатните сърби в елита. Пред тях е единствено Деян Станкович с 51 гола във внушителните 368 мача.

Влахович е вкарал своите 48 в 105 срещи, а Ляич - в 225.