Бразилски победи беляза нощта в турнира Копа Либертадорес. Видяхте два мача от втория кръг на груповата фаза пряко по MAX Sport 4 HD.

В първия от тях Фламенго, който участва в три от последните пет финала в турнира, успя да спечели с 2:0 срещу чилийския Палестино у дома.

Бразилците откриха резултата чрез Педро в 21-ата минута, но доста дълго време не успяха да вкарат второ попадение, с което да решат всичко.

Втори гол все пак падна, но едва в заключителните минути, когато Лео Ортис подпечата първия успех за Фламенго в турнира.

Така след ремито 1:1 срещу Милионариос в първия мач, Фламенго има вече 4 точки на върха в тази Група "Е".

С победа се отчете и друг от бразилските участници, чийто двубой беше директно в ефира на MAX Sport 4 HD. Това бе Атлетико (Минейро), който надви гостуващия Росарио Сентрал с 2:1.

Густаво Скарпа откри за домакините, преди Малкора да изравни в 74-ата минута за гостите от Аржентина.

Млако по-късно обаче гол на Паулиньо отново изведе Атлетико напред, като 2:1 се оказа и финалният резултат.

Бразилска победа постигна и Сао Пауло, който надви Кобресал с 2:0.