Бетис надви Виляреал в мач от петия кръг на испанската Ла Лига, който наблюдавахте по MAX Sport 4 HD.

Севилският клуб потопи "жълтата подводница", като продължи със силното представяне и записа четвърта победа от началото на сезона.

Това изведе Бетис до третата позиция в класирането, непосредствено след Реал и Барса.

Всичко това се случва само няколко дни, преди на същия този "Бенито Виямарин" да пристигне Лудогорец за мач от групите на Лига Европа.

Ценната победа за Бетис днес донесе Родри Санчес, който в 61-ата минута вкара единствения гол.

Друг от евроучастниците на Испания - Реал Сосиедад, пък развали прекрасните впечатления, които остави след успеха си над Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд".

Баските от Сан Себастиан загубиха с 1:2 от Хетафе, който преди този мач имаше само една точка на дъното в Ла Лига.

На коренно различен полюс бяха другите баски - тези от Атлетик (Билбао), които разбиха с 4:1 Елче като гост.