Бъфало Билс се събуди след много трудна седмица и разби Ню Йорк Джетс с 32:6 в неделя №11 от сезона в Националната футболна лига. Видяхте този мач по MAX Sport 2 HD - дома на американския футбол у нас.

Преди дни офанзивният координатор Кен Дорси бе уволнен, след като Бъфало се срина до 5-5 с четири загуби в последните му 6 мача. Куотърбекът Джош Алън пое вината за това, а в неделя се реваншира със силно представяне.

Неговият колега Зак Уилсън от Джетс обаче имаше поредна кошмарна вечер и дори бе заменен в края. Тимът му е 4-6.

В ранния мач по MAX Sport 2 HD видяхме сблъсък на две от най-коравите защити в лигата. Кливлънд измъкна 13:10 срещу гостуващия Питсбърг с фийлдгол в последната секунда, след като мачът бе непрестанно страдание на атаките срещу стените в отбрана.

Детройт Лайънс обърна в последната четвърт гостуващия Чикаго с 31:26 и вече е с актив от 8-2. Само 4:15 минути преди края Беърс водеха с 26:14, но тъчдаун пас на Джаред Гоф към Джеймисън Уилямс, както и влизане в ендозаната на Дейвид Монтгомъри 29 секунди преди края обърнаха мача. В края Джъстин Фийлдс изпусна топката в собствената ендзона за допълнителни две точки и Лайънс гарантира победата.

А тя носи еуфория в града, защото Детройт не е виждал своя отбор с такъв актив - 8-2, от 61 години. През 1962-ра се е случвало за последен път. Лъвовете не са играли в плейофи от 2016-а, но сега това изглежда неизбежно.

Денвър - Минесота 21:20.

Неделя №10 в NFL: "Лъвове" изреваха в Ел Ей, пет мача бяха решени с последния шут