Американецът Алекс Перес прекъсна серията си от три поредни загуби в UFC. Той нокаутира бразилския си съперник Матеус Николау във втория рунд на мача помежду им в Лас Вегас, който бе част от поредното събитие на веригата за ММА и така вече има 25 победи в октагона.

Мачовете от Вегас гледахте по MAX Sport 2 HD.

Двамата се биха в мач от категория "муха", който приключи с нокаут в полза на Перес след дясно кроше 2:45 минути преди края на втория рунд, с което той прати съперника си на земята, а съдията сложи край на мача.

За последно американецът беше печелил на 6 юни 2020 година, когато на UFC 250 надви друг бразилец - Жусиер Формига.

В друг интересен двубой Богдан Гушков от Узбекистан също грабна успех с нокаут. В мач от лека тежка категория той приключи Райън Спан от САЩ. Узбекистанският боец прати на земята американския си съперник във втория рунд и го засипа с поредица от мощни удари с ръце, за да си осигури победата, след като преди това вече веднъж го бе пратил в нокдаун.